ایام محرم 1398
1398/01/17 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی زاده هاشمی مطرح کرد:

دعوت هیئت رئیسه مجلس از مسئولان اجرائی برای ارائه گزارش درباره سیل های اخیر

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: هیئت‌رئیسه مجلس از مسئولان اجرایی کشور دعوت کرده است تا در روز یکشنبه در مورد اقدامات دولت در سیل اخیر گزارشی را به مجلس ارائه دهند.
دعوت هیئت رئیسه مجلس از مسئولان اجرائی برای ارائه گزارش درباره سیل های اخیر عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: هیئت‌رئیسه مجلس از مسئولان اجرایی کشور دعوت کرده است تا در روز یکشنبه در مورد اقدامات دولت در سیل اخیر گزارشی را به مجلس ارائه دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606103878913594.jpg دعوت,هیئت,رئیسه,مجلس,از,مسئولان,اجرائی,برای,ارائه,گزارش,درباره,سیل,های,اخیر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: هیئت‌رئیسه مجلس از مسئولان اجرایی کشور دعوت کرده است تا در روز یکشنبه در مورد اقدامات دولت در سیل اخیر گزارشی را به مجلس ارائه دهند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس از آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و اردکانیان وزیر نیرو دعوت شده است تا در جلسه روز یکشنبه صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یابد و گزارشی از علل وقوع سیل اقدامات دولت برای پیشگیری از خسارات و کمک رسانی به مردم آسیب دیده ارائه دهند.

به گزارش مهر عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر کشور در جلسه علنی روز یکشنبه حضور خواهد یافت اما حضور وزیر نیرو به دلیل برخی مشکلات کاری در جلسه روز یکشنبه هنوز قطعی نیست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet