شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/01/17 11:30:22
سرویس اجتماعی
جعفرزاده ایمن‌آبادی خبر داد:

اولین جلسه فراکسیون مستقلین مجلس در سال 98 برای بررسی سیل‌های اخیر با حضور نجار

نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس از برگزاری اولین جلسه این فراکسیون در سال ۹۸ برای بررسی سیل‌های اخیر کشور با حضور رییس ستاد حوادث غیرمترقبه کشور خبر داد.
اولین جلسه فراکسیون مستقلین مجلس در سال 98 برای بررسی سیل‌های اخیر با حضور نجار نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس از برگزاری اولین جلسه این فراکسیون در سال 98 برای بررسی سیل‌های اخیر کشور با حضور رییس ستاد حوادث غیرمترقبه کشور خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904109523164032.jpg اولین,جلسه,فراکسیون,مستقلین,مجلس,در,سال,98,برای,بررسی,سیل‌های,اخیر,با,حضور,نجار Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سیل‌های اخیر کشور از برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین مجلس با رییس ستاد حوادث غیرمترقبه کشور خبر داد و گفت: با توجه به سیل‌هایی که در کشور جاری شد و نوروز 98 سیلابی بود، فراکسیون مستقلین مجلس اولین جلسه بعد از تعطیلات نوروز خود را با حضور اسماعیل نجار رییس ستاد حوادث غیرمترقبه برگزار خواهد کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: این جلسه با چند هدف برگزار خواهد شد؛ نخست آنکه نمایندگان بر اساس وظایف نظارتی خود، گزارش عملکرد ستاد حوادث غیرمترقبه را استماع کنند و دوم اینکه شیوه کمک و تعاملی که مجلس باید در جهت کمک به سیل‌زدگان داشته باشد، مشخص شود.

وی خبر داد که در جلسات بعدی فراکسیون مستقلین مجلس از مسئولان وزارت نیرو و سازمان برنامه و بودجه برای ارائه گزارش دعوت خواهد شد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی در ادامه تصریح کرد: بنا بر اعلام سازمان هواشناسی بارش‌ها تا 10 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و کشور در برخی مناطق دچار بحران سیل‌ است لذا می‌خواهیم بدانیم ستاد حوادث غیرمترقبه تا کنون چه کارهایی انجام داده و بعد از این نیز میزان آمادگی این ستاد چقدر است.

نایب رییس فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه ورود فراکسیون مستقلین به مساله سیلاب هم جنبه بررسی و نظارتی دارد و هم جنبه نحوه تعامل و همکاری، توضیح داد: در جلسه فراکسیون مستقلین با نجار که فردا قبل از آغاز نشست علنی مجلس برگزار خواهد شد، برنامه روزهای آتی ستاد حوادث غیرمترقبه اخذ خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet