هدر موبایل
1398/01/17 15:50:28
سرویس اجتماعی
خدابخشی:

مسئولان اجرایی بی‌توجهی به مردم سیل‌زده الیگودرز را جبران کنند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس، از بی‌توجهی مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه نسبت به مردم سیل‌زده الیگودرز انتقاد کرد و از آنها خواست تا در روزهای آتی این نقیصه را جبران کنند.
مسئولان اجرایی بی‌توجهی به مردم سیل‌زده الیگودرز را جبران کنند نماینده مردم الیگودرز در مجلس، از بی‌توجهی مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه نسبت به مردم سیل‌زده الیگودرز انتقاد کرد و از آنها خواست تا در روزهای آتی این نقیصه را جبران کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612106762667589.jpg مسئولان,اجرایی,بی‌توجهی,به,مردم,سیل‌زده,الیگودرز,را,جبران,کنند Icana

محمد خدابخشی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح آخرین وضعیت مناطق سیل‌زده حوزه انتخابیه‌اش، گفت: الیگودرز از جمله مناطقی بود که به واسطه داشتن دو منطقه صعب‌العبور و محروم که با مرکز استان لرستان بیش از صد کیلومتر فاصله داشته و چون از مجموع 1050کیلومتر راه‌های مواصلاتی این شهرستان بیش از 900 کیلومتر راه روستایی خاکی فاقد کیفیت دارد، در پی بارندگی شدید اخیر و وقوع سیل با مشکل جدی مواجه شد.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بارندگی شدید اخیر، انسداد راه‌های مواصلاتی الیگودرز را تشدید کرد، از سوی دیگر روستاییان 290 روستا این منطقه به دلیل تخریب جاده‌ها در برف سنگین ماندند و جاده‌هایشان مسدود شد.

سیل 3هزار تُن محصول مزارع پرورش ماهی الیگودرز را از بین برد

وی تصریح کرد: متاسفانه در این شهرستان زیرساخت‌های مخابراتی هم تخریب شده بود به همین دلیل امکان ارسال تصاویر و کلیپ‌هایی که بیانگر عمق بحران ایجاد شده در پی تخریب تعداد زیادی از منازل و مزارع پرورش ماهی و از بین رفتن بیش از سه هزار تُن ماهی و تلف شدن بسیاری از دام و طیور این منطقه در اثر سیل و نبود علوفه باشد، وجود نداشت.

حق مردم الیگودرز در رابطه با توزیع امکانات در مناطق سیل‌زده تضییع شده است

خدابخشی با انتقاد از نحوه توزیع چادر و امکانات در بین مردم سیل‌زده الیگودرز، اظهار کرد: بنده به عنوان نماینده الیگودرز معتقدم که برای توزیع امکانات در حق مردم این شهر اجحاف شده است و گلایه دارم که به آنها توجهی نشده، و این در حالی است که از مسئولان اجرایی و جمعیت هلال احمر انتظار بیشتری داشتیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: از دولت و دستگاه‌های اجرایی مربوطه تقاضا دارم از الان تلاش کنند که خسارات واردشده به راه‌ها و مزارع، باغات و مسکن روستایی که مردم را با بحران جدی مواجه کرده را جبران کنند، به طوری که بتوانند سرپناه داشته باشند و به زندگی عادی خود برگردند.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مسئولان ملی و استانی باید در مورد توزیع امکانات و ارائه خدمات به مردمی که در پی وقوع سیل با مشکل مواجه شده‌اند، مدیریت بهتری داشته باشند و امیدوارم در روزهای آتی بی‌توجهی که تاکنون به شهر الیگودرز داشته‌اند را جبران کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet