پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/01/18 15:01:17
سرویس سیاسی
جعفرزاده ایمن آبادی:

ترامپ همه راه‌ها برای حذف سپاه پاسداران را رفته و به نتیجه نرسیده است

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: : حذف سپاه پاسداران بدون تعارف یعنی حذف انقلاب و به هیچ عنوانی هم ما رضایت به این امر نخواهیم داد.
ترامپ همه راه‌ها برای حذف سپاه پاسداران را رفته و به نتیجه نرسیده است نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: : حذف سپاه پاسداران بدون تعارف یعنی حذف انقلاب و به هیچ عنوانی هم ما رضایت به این امر نخواهیم داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710107532177819.jpg ترامپ,همه,راه‌ها,برای,حذف,سپاه,پاسداران,را,رفته,و,به,نتیجه,نرسیده,است Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال  قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌هاى تروریستى، اظهار داشت: از ابتدای ریاست جمهوری ترامپ بعضی از افراد به ما ایراد گرفتند که چرا همانند مذاکراتی که با اوباما شد با ترامپ پیگیری نشد؟ واقعا ترامپ در هیچ مقطعی نظرش به انجام مذاکره نبود و به دنبال ایجاد شرایط صلح آمیز با انقلاب نبوده است.

حذف سپاه پاسداران به معنای حذف انقلاب اسلامی است

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در 12 شرط پمپئو عبور از ارزش‌های انقلاب و نظام مشخص بود، ارزش هایی که برای آن 40 سال هزینه پرداخت کرده‌ایم و بخشی اعظمی از آن اصول اساسی انقلاب است.

وی با بیان اینکه یکی از این اهداف آن ها حذف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که راه مذاکره را بست، افزود: حذف سپاه پاسداران بدون تعارف یعنی حذف انقلاب و به هیچ عنوانی هم ما رضایت به این امر نخواهیم داد؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ نظام و انقلاب است.

ترامپ همه راه‌ها را برای حذف سپاه پاسداران رفته و به نتیجه نرسیده است

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: ترامپ همه راه‌ها را برای حذف سپاه پاسداران رفته است و اکنون می‌خواهد نام سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد و مردم ایران این موضوع را نخواهند پذیرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه جناح‌ها و گروه‌های سیاسی این عمل را تقبیح کرده و از سپاه حمایت می‌کنند، گفت: سپاه فارغ از وظیفه‌ای که قانون اساسی برای آن تعیین کرده یعنی حفاظت از نظام و انقلاب اسلامی است، به معنای واقعی کلمه نیز به همین شکل عمل می‌کند.

قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی یکی از تصمیمات نابخردانه ترامپ است

وی افزود: ترامپ نگاه خصمانه‌ای به نظام و انقلاب دارد و شعار "مرگ بر آمریکا" به معنای نابودی کسانی است که به دنبال نابودی نظام و انقلاب اسلامی ایران هستند؛ این اقدام احتمالی آمریکا نیز یکی از تصمیمات نابخردانه ترامپ است که آمریکا را دچار مشکل می‌شود.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: تصمیمات ترامپ در خصوص اتحادیه اروپا، مکزیک، معاملات با چین و ژاپن در حوزه اقتصاد، آمریکا را منزوی می‌کند و همه این‌ها نشان می دهد رئیس جمهور آمریکا فرد بی مغزی است که احترامی برای کشورهای دیگر قائل نیست.

مردم از سپاه انقلابی حمایت می‌کنند

نماینده مردم رشت با بیام اینکه مردم از سپاه انقلابی حمایت می‌کنند، بیان کرد: امکان دارد سپاه از این اتفاقات دچار مشکل شود ولی این مشکلات مرتفع می‌شود.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: رفتار ترامپ متناقض است زیرا حاکمیت رژیم صهیونیستی بر بلندی‌های جولان را مجاز می‌داند و اتحادیه عرب و کشورهای جهان نیز این تصمیم احمقانه را نپذیرفتند و جهان نیز از تصمیم آمریکا استقبال نکرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet