هدر موبایل
1398/01/18 15:48:39
سرویس سیاسی
قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به تهدید امنیتی سپاه:

فراکسیون مقابله با خباثت‌های آمریکا در مجلس تشکیل می‌شود

عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری تهدید امنیتی سپاه از سوی مقامات کاخ سفید، گفت: فراکسیون مقابله با خباثت‌های آمریکا در مجلس تشکیل می‌شود.
فراکسیون مقابله با خباثت‌های آمریکا در مجلس تشکیل می‌شود عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری تهدید امنیتی سپاه از سوی مقامات کاخ سفید، گفت: فراکسیون مقابله با خباثت‌های آمریکا در مجلس تشکیل می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201805105245189562.jpg فراکسیون,مقابله,با,خباثت‌های,آمریکا,در,مجلس,تشکیل,می‌شود Icana

سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌ هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه کاخ سفید احتمال  دارد سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را به فهرست سازمان‌های تروریستی خود اضافه کند، گفت: آمریکا دست از خباثت‌های خود بر نمی‌دارد و مدام با چنین اقدامات و تهدیداتی به دنبال افزایش فشار علیه جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سپاه پاسداران از نظر آمریکایی‌ها مشکل دارد لذا در سطوح مختلف تلاش کردند تا با این مجموعه برخورد کنند، از این رو در دوره‌های مختلف هم برخی از فرماندهان سپاه را در لیست تحریم‌ها قرار دادند.

قرار دادن مجموعه سازمانی سپاه در لیست سازمان تروریستی موجب بروز اتفاق خاصی نمی‌شود

وی افزود: قرار دادن مجموعه سازمانی سپاه به عنوان سازمان تروریستی در لیست تحریم‌ها موجب بروز اتفاق خاصی نمی‌شود اما جمهوری اسلامی و در رأس آنها مجلس شورای اسلامی باید پاسخ قاطعی به این اقدام کاخ سفید دهد تا با زیاده‌خواهی‌های آمریکا برخورد شود.

قاضی‌‌زاده هاشمی ادامه داد: از این رو به پیشنهاد جمعی از نمایندگان مجلس فراکسیونی تحت عنوان «مقابله با خباثت‌های آمریکا» تشکیل خواهیم داد، البته مقدمات تشکیل این فراکسیون انجام گرفته است.

وی یادآور شد: نمایندگان قصد دارند ذیل فراکسیون «مقابله با خباثت‌های آمریکا» به تدوین طرح یا اعمال نظارت در حوزه مشخص یا افزایش ارتباط پارلمانی نمایندگان با دیگر پارلمان‌های دنیا بپردازند.

وی تاکید کرد: ما در تلاشیم تا این فراکسیون ذیل هیچ کدام از فراکسیون‌های سیاسی مجلس قرار نگیرد تا همه نمایندگان عضو فراکسیون‌های اصلاح‌طلب، اصول‌گرا یا مستقلین بتوانند در فراکسیون «مقابله با خباثت‌های آمریکا» موضع در قالب مسائل ملی دنبال شود.

جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و نظامی کاملا مستقل است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: قرار گرفتن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی یا تحریمی مشکلی برای تجهیزات نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایجاد نمی‌کند زیرا ایران در حوزه دفاعی و نظامی کاملا مستقل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet