شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/01/18 18:30:42
سرویس اقتصادی
مفتح در تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات:

کلیات طرح های اصلاحی قانون بیمه کارگران ساختمانی و هزینه دادرسی دیوان عدالت اداری تصویب شد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات دو طرح اصلاحی قانون بیمه کارگران ساختمانی و هزینه دادرسی دیوان عدالت اداری در نشست کمیسیون متبوعش خبر داد.
کلیات طرح های اصلاحی قانون بیمه کارگران ساختمانی و هزینه دادرسی دیوان عدالت اداری تصویب شد سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات دو طرح اصلاحی قانون بیمه کارگران ساختمانی و هزینه دادرسی دیوان عدالت اداری در نشست کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43284.jpg کلیات,طرح,های,اصلاحی,قانون,بیمه,کارگران,ساختمانی,و,هزینه,دادرسی,دیوان,عدالت,اداری,تصویب,شد Icana

محمدمهدی مفتح عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز کمیسیون گفت: امروز اعضای کمیسیون برنامه و بودجه بررسی دو طرح را در دستور کار خود داشتند، ما به عنوان کمیسیون فرعی طرح ها را بررسی و کلیات آنها را تایید کردیم.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: طرح اصلاح ماده 5 قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی را بررسی کردیم هدف طرح اصلاح قانون بیمه کارگران ساختمانی برای تامین منابع مالی بیمه است که کلیات آن در کمیسیون برنامه و بودجه رای آورد تا بعد از گرفتن گزارش های کارشناسی مرکز پژوهش ها و دستگاه های ذی ربط وارد جزییات آن می شویم.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس دهم شورای اسلامی بیان داشت: بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در دستور کار قرار داشت که مواد مربوط به هزینه های دادرسی در دیوان عدالت اداری به این کمیسین ارجاع شده است، کلیات این طرح تصویب شد و در نشست های آتی جزییات طرح در دستور قرار می گیرد.

وی گفت: از سوی اعضای کمیسیون برنامه و بودجه که مردم حوزه انتخابیه شان درگیر حادثه سیل بودند، گزارش هایی از میزان خسارت برآورده شد و درباره تامین مالی جبران خسارت ها بحث هایی شد و مقرر شد که با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کل کشور مباحث مطرح شود تا شرایط و نحوه توزیع اعتبارات و اولویت بندی ها به بحث و بررسی گذاشته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet