ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/01/19 13:53:03
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

آمریکا در برابر نفوذ سپاه دچار مشکل شده است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اکنون آمریکا احساس می‌کند در برابر نفوذ سپاه دچار مشکل شده است و با اقدامات روانی به دنبال این است که به امنیت ملی ایران صدمه بزند.
آمریکا در برابر نفوذ سپاه دچار مشکل شده است عضو فراکسیون امید مجلس گفت: اکنون آمریکا احساس می‌کند در برابر نفوذ سپاه دچار مشکل شده است و با اقدامات روانی به دنبال این است که به امنیت ملی ایران صدمه بزند. https://cdn.icana.ir/d/019/201901109546815389.jpg آمریکا,در,برابر,نفوذ,سپاه,دچار,مشکل,شده,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص احتمال  قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان‌هاى تروریستى، اظهار داشت: اقدام احتمالی آمریکا برای قراردادن نام سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اقدامی علیه یک سازمان و نهاد نیست بلکه اقدام علیه امنیت ملی ایران است.

آمریکا با انجام اقدامات روانی به دنبال صدمه زدن به امنیت ملی کشور هستند

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر کشوری دارای نیروهای نظامی و سازمان‌هایی است که به لحاظ امنیتی از آن کشور دفاع می کنند و شاکله امنیت ملی هر کشوری را این نهادها تشکیل می‌دهند. سپاه پاسداران از ابتدای انقلاب اسلامی در حوادث گوناگون نقش موثری در دفاع از نظام داشته است.

وی افزود: اکنون آمریکا احساس می‌کند در برابر نفوذ سپاه دچار مشکل شده است و با این اقدامات روانی به دنبال این است که به امنیت ملی ایران صدمه بزند.

دفاع از سپاه دفاع از یک سازمان نیست بلکه دفاع از امنیت ملی کشور است

رحیمی جهان آبادی ادامه داد: طیف‌های سیاسی مختلف در دفاع از نیروهای امنیتی باید یکپارچه عمل کنند زیرا دفاع از سپاه دفاع از یک سازمان نیست بلکه دفاع از امنیت ملی کشور است، همه جناح‌ها در مجلس در مقابل این حرکت می‌ایستند و اقدامات لازم در این زمینه را انجام می‌دهند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بناست کسی تروریست اعلام شود، آمریکایی‌ها و نیروهای رژیم صهیونیستی هستند که هواپیمای مسافربری ما را زدند و از تمام گروه های تروریستی منطقه حمایت کرده‌اند.

همه مردم ایران از سپاه دفاع می‌کنند

وی افزود: ایران 8 سال در برابر رژیم بعثی از خود دفاع کرد در حالی که طرف مقابل اقدام به بمباران شیمیایی می‌کرد و مورد حمایت آمریکایی‌ها نیز قرار داشت.

نماینده مردم تایباد، تربت جام و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه از آرمان و سرزمین خود دفاع می‌کند و سپاه همیشه مورد حمایت مردم بوده و در این ماجرا نیز همه از سپاه حمایت می‌‎کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet