هدر موبایل
1398/01/20 10:04:47
سرویس صحن
کریمی قدوسی در صحن علنی:

سیلی بزرگی بر گوش آمریکا خواهیم نواخت تا شاهد فروپاشی نظام سلطه باشیم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز نمایندگان مردم یکپارچه و با اخلاص لباس سبز سپاه پاسداران را پوشیده اند تا بگویند در راه خدمت رسانی آنقدر استقامت از خود نشان خواهند داد تا سیلی بزرگی بر گوش آمریکا بنوازند و فروپاشی نظام سلطه را مشاهده کنند.
سیلی بزرگی بر گوش آمریکا خواهیم نواخت تا شاهد فروپاشی نظام سلطه باشیم عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز نمایندگان مردم یکپارچه و با اخلاص لباس سبز سپاه پاسداران را پوشیده اند تا بگویند در راه خدمت رسانی آنقدر استقامت از خود نشان خواهند داد تا سیلی بزرگی بر گوش آمریکا بنوازند و فروپاشی نظام سلطه را مشاهده کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104214293671.jpg سیلی,بزرگی,بر,گوش,آمریکا,خواهیم,نواخت,تا,شاهد,فروپاشی,نظام,سلطه,باشیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جواد کریمی قدوسی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی ایالات متحده آمریکا گفت: امام (ره) فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود و من افتخارم این است که یک بسیجی هستم و از خداوند می خواهم در روز قیامت مرا با بسیجیان محشور کند؛ همچنین مقام معظم رهبری نیز فرمودند که بهترین راه مبارزه با آمریکا خدمت رسانی به مردم عزیز است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس با اشاره به اینکه سال جاری به نام رونق تولید نام گرفته و آغاز راه جدید مبارزه با آمریکاست، اظهار کرد: امیدواریم گره های تولید را باز کنیم تا شاهد هموار شدن راه تولید ملی و رونق تولید باشیم.

وی با اشاره به اینکه امروز مصادف است با روز پاسدار و روز حضرت سید الشهدا افزود: ملت ایران مفتخر است که اقتدار حسینی خود را امروز از لسان، کردار و رفتار نمایندگان خودشان در خانه ملت، دولتمردان و قوه قضائیه اینگونه بیان می کنند که همه این مجموعه ها خادم ملت انقلابی و حسینی هستند و آنقدر در این راه استقامت از خود نشان خواهند داد تا سیلی بزرگی بر گوش آمریکا بنوازند و فروپاشی نظام سلطه را مشاهده کنند.

کریمی قدوسی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بدو تاسیس ظرف 2 سال برای دفاع از انقلاب یکصد هزار جوان را به کار گرفت و پس از 8 سال جنگ تحمیلی 26 هزار نفر از این افراد شهید شدند، افزود: در این بین30 هزار نفر دیگر جانباز و آزاده شدند، همچنین نباید فراموش کرد که 17 هزار شهید ترور به دست دژخیمان تروریسم که در دامان آمریکا و اروپا حمایت می شوند، شهید شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: در روز سرور آزادگان جهان، سپاهی که خود را آماده جانبازی برای همه عالم کرده است را تروریست معرفی کردید!

وی تصریح کرد: سرداری که امروز کابوس نظامیان آمریکایی شده، سردار سلیمانی، امروز در کوچه های خرمشهر و اهواز مشاهده می شود و مدافعان حرم را برای خدمت رسانی به میدان فرا می خواند. فرمانده سپاه موشکی نقطه زن که برای هر سرباز آمریکایی یک موشک را کدبندی کرده است، در کوچه های پلدختر مشاهده می شود. همچنین فرمانده سپاه نیروی زمینی و مقاومت بسیج که کابوس تروریست هاست، در حال خدمت رسانی مشاهده می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه روزی لباس سپاه را در دوران دفاع مقدس می چلاندند و از آن خون می ریخت، و امروز گل و لای می ریزد، چون سپاهیان در حال خدمت هستند، اظهار کرد: این مهم در حالی است که افسر کدام ارتش کمر خم می کند تا آسیب دیده ای را التیام بخشد؟ کجای دنیا جنرالی مشاهده می شود همانند سرداران سلیمانی و جعفری که بگویند ما کیسه شن می شویم و اجازه نمی دهیم سیل به شما آسیب برساند؟

کریمی قدوسی ادامه داد: امروز نمایندگان مردم در خانه ملت یکپارچه بدون هیچ کوتاهی با تمام اخلاص لباس سبز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را پوشیده اند تا همگی پیام روشنی را صادر کنند؛ به سید حسن نصرالله پیام دهند ما آماده ایم کار را تمام کنیم، به مردم یمن بگویند پشتیبان شما هستیم تا حرمین آزاد شود و به فلسطینیان عنوان کنند کمکتان می کنیم تا صهیونیست ها را از میان کوه ها و سنگ ها بیابید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد: از امروز در فرودگاه واشنگتن برای خود یک اتاق ثابت نگه دارید و منتظر رسیدن تابوت های تروریست های آمریکایی باشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet