هدر موبایل
1388/07/12 14:57:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی نمایندگان به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی

**عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی تذکرات نمایندگان به رییس جمهوری و مسئولان اجرایی را در صحن علنی قرائت کرد.

 

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور، وزرا و مسئولان اجرایی کشور که توسط محمد دهقان قرائت شد به شرح ذیل است:

تذکر لاهوتی نماینده لنگرود به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در شروع عملیات اجرایی راه چمخاله رودسر و تسریع در اجرای کمربندی شهر لنگرود.

تذکر جلالی نماینده چابهار به وزیر راه و ترابری در مورد توزیع ناعادلانه اعتبار محور کنارک - جاسک.

تذکر محمدی نماینده مریوان به وزیر راه و ترابری در مورد تامین اعتبار لازم طرح آسفالت و بهسازی راه روستایی این شهرستان و مطالعه احداث فرودگاه گردشگری مریوان و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص برخورد قانونی با عوامل چاپ کتب قدیمی که نسبت به مردم کرد مخصوصا مردم اورامان، مریوان توهیناتی صورت گرفته است.

تذکر حیدری نماینده سقز به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم تخصیص بودجه برای فرودگاه سقز و به وزیر بهداشت در خصوص ضرورت تامین دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان بانه و به وزیر علوم در مورد تسریع در اجرای احداث دانشکده کشاورزی سقز با توجه به مصوبات دوره اول سفر استانی هیات دولت و به وزیر کشور در مورد لزوم ارائه خدمات به ویژه گاز رسانی به مناطق حاشیه شهری و به رئیس جمهور در خصوص دستور تفکیک دانش آموزان مدرسه نمونه دولتی به صورت کلاس‌های 20 نفره.

تذکر مرعشی نماینده رودبار به رئیس جمهور در خصوص تسریع در احداث استادیوم ورزشی و سالن سرپوشیده رستم آباد.

تذکر ترابی نماینده شهرکرد به رئیس جمهور در خصوص دستور احداث ورزشگاه 15 هزار نفری و سالن تیراندازی شهرکرد و نیز دستور پیگیری علت اختلال در امنیت روانی جامعه در خصوص واردات مواد غذایی و لزوم دقت وزارت بهداشت در بدو ورود مواد غذایی قبل از صدور محوز توسط گمرک.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت به رئیس جمهور در خصوص دستور موافقت با استمهال وام‌های کشاورزان استان یزد بخصوص شهرستان تفت توسط بانک کشاورزی و به وزیر امور خارجه در مورد موضع‌گیری مناسب در برابر کشتار فجیع شیعیان توسط دولت یمن.

تذکر محمدیاری نماینده توالش به وزیر علوم در خصوص تسریع در تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور رضوان شهر

تذکر یوسف نژاد نماینده ساری به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص اختصاص تسهیلات لازم برای مجتمع مرغ بومی پمبه چوله و گاوداری 2000 راس دو دانگه ساری و به وزیر راه و ترابری در خصوص تامین اعتبار لازم برای روستای سعیدآباد منطقه چهار دانگه و به وزیر نفت در خصوص تامین سوخت زمستانی مناطق کوهستانی مازندران.

تذکر جمشید زهی نماینده سراوان به وزیر نفت در خصوص اعلام علت کاهش سهمیه سوخت خودروهای سنگین حوزه انتخابیه.

تذکر محمدی نماینده اردبیل به رئیس جمهور در خصوص دستور انتصاب مدیرکل تربیت بدنی استان اردبیل و به وزیر ارتباطات در مورد تامین خطوط ارتباطاتی مناطق محروم شهرستان‌های نیر و نمین و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به دلایل خودداری بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از پذیرش دفترچه‌های درمانی روستاییان استان اردبیل و به وزیر کشور در خصوص جلوگیری از انتصاب افراد کم تجربه غیربومی و ناکارآمدی در مدیریت استان اردبیل.

تذکر گروسی نماینده شهریار به وزیر کشور در خصوص ارتقای سطح نیروی انتظامی شهرستان قدس و ملار به منطقه انتظامی به منظور افزایش سطح امنیت شهرستان و به وزیر نفت در خصوص تسریع در احداث و تکمیل جایگاه‌های سی‌ان‌جی شهرستان‌های شهریار، قدس و ملار.

تذکر اسدی نماینده مشکین شهر به وزیر نفت در خصوص توجه بیشتر به گاز رسانی به مناطق روستایی شهرستان مشکین شهر و به وزرای کشور و جهاد کشاورزی در خصوص پرداخت خسارات وارده به باغداران و زارعان شهرستان مشکین شهر.

تذکر اکبریان نماینده کرج به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از واردات بی رویه محصولات کشاورزی.

تذکر ثروتی نماینده بجنورد به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در واگذاری زمین‌های مناسب کشت زیتون با سرمایه گذاران بومی یا شرکت‌های بومی و به وزیر بازرگانی در خصوص تسریع در حل مشکلات توسعه نمایشگاه بین المللی بجنورد و لزوم سرمایه‌گذاری و واگذاری به افراد با صلاحیت فنی و مالی و به وزیر علوم در خصوص اختصاص سه رشته جدید به موسسه غیر انتفاعی اشراق که دستور آن توسط وزیر سابق داده شده است و به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در انتخاب پیمانکار قطعه اول راه‌آهن مشهد - بجنورد - گرگان و پیش بینی اعتبار برای سال 89 و به وزیر راه و ترابری در مورد اصلاح لایحه بودجه سال 89 طبق مصوبه دولت جهت مطالبه به احداث راه‌آهن بجنورد - اسفراین - جوین و به وزیر تعاون در خصوص تحرک بخشی به بخش تعاون در استان خراسان شمالی و لزوم تشکیل تعاونی‌های فراگیر مصوب سفر اول و دوم هیات وزیران

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب به وزیر بهداشت در خصوص پیگیری عوامل کارشکنی چند ساله در تحویل دستگاه سی‌تی‌اسکن به بیمارستان اسلام آباد غرب.

تذکر امینی نماینده کرمانشاه به وزیر بهداشت در خصوص بررسی علت عدم همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه.

تذکر مرادنیا نماینده بیجار به وزیر راه و ترابری در خصوص رسیدگی به علت عدم اجرای پروژه راه شهرستان بیجار و بی‌توجهی به مشکلات مردم.

تذکر طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر راه و ترابری در خصوص لزوم اصلاح نقشه راه احداثی عبوری از روستای نیکو به شهرستان تاکستان و به رئیس جمهور در مورد دستور تسریع در تامین آب آشامیدنی روستاهای این شهرستان

تذکر نقوی نماینده ورامین به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از فعالیت شرکت‌های خدمات آموزشی و جذب معلم بدون گزینش و آموزش حرفه‌ای معلمین.

تذکر طاهرپور نماینده تویسرکان به رئیس جمهور در مورد دستور تامین مالی طرح بخش معدن و صنایع معدنی.

تذکر کواکبیان نماینده سمنان به رئیس جمهور در خصوص دستور جلوگیری از حذف غیرمنطقی مدیران غیرهمسو با دولت دهم و به وزیر امور خارجه در خصوص ضرورت برنامه ریزی برای حمایت جدی از شیعیان یمن

تذکر رحمانی نماینده تبریز به وزیر نفت در خصوص تسریع در اجرای مصوبه تیر ماه سال 85 دولت در خصوص طرح توسعه پالایشگاه تبریز.

تذکر میرخلیلی نماینده میناب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص واگذاری مجوز صید به صیادان جاسک و میناب.

تذکر عثمانی نماینده بوکان به وزیر صنایع در خصوص علت توقف فعالیت کارخانه نساجی بوکان و عدم پیگیری فعالیت مجدد آن و به وزیر اقتصادی در مورد پرداخت تسهیلات به طرح‌های نیمه تمام که بیش از 80 درصد آنها اجرا شده است و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص علت افزایش قیمت 600 درصدی کود پاییزه در آذربایجان غرب.

تذکر رحیمی نماینده ملایر به رئیس جمهور در خصوص اصلاح تصویب نامه هیات وزیران در خصوص تعیین مناطق محروم.

تذکر کوهی نماینده سروستان به وزیر راه و ترابری در خصوص علت تغییرات مکرر در پروازهای داخلی و پذیرایی نامطلوب در هواپیماها.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet