هدر موبایل
1398/01/20 16:24:09
سرویس سیاسی
امیرحاتمی در جمع خبرنگاران گفت:

انسجام و همدلی مردم و مسئولان در نتیجه تصمیم آمریکا درباره سپاه پاسداران است+فیلم

وزیر دفاع جمهوری اسلامی انسجام و همدلی مردم و مسئولان را از آثار تصمیم آمریکا درباره سپاه پاسداران دانست.
انسجام و همدلی مردم و مسئولان در نتیجه تصمیم آمریکا درباره سپاه پاسداران است+فیلم وزیر دفاع جمهوری اسلامی انسجام و همدلی مردم و مسئولان را از آثار تصمیم آمریکا درباره سپاه پاسداران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100335031207.jpg انسجام,و,همدلی,مردم,و,مسئولان,در,نتیجه,تصمیم,آمریکا,درباره,سپاه,پاسداران,است+فیلم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، امیر سرتیپ امیرحاتمی در حاشیه نشست علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه 20 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک لشکر مخلص الهی هستند و مانند دو برادر شاید دو نوع لباس متفاوت بپوشند اما یک لشکر بوده و در یک صف هستند و آمریکا با این نوع کارهای احمقانه نمی‌تواند تفاوتی بین آنها ایجاد کند.


وزیر دفاع جمهوری اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان مجلس امروز به عنوان عصاره ملت از طرف همه مردم لباس پاسداران عزیز انقلاب اسلامی را بر تن کردند، همه این لباس را پوشیدیم که بگوییم همه پاسدار جمهوری اسلامی، حافظ انقلاب اسلامی و نگهبان تمامیت ارضی و استقلال کشور هستیم و در مقابل دشمن همه در یک صف واحد قرار داریم.

وی افزود: اقدام آمریکا آنچنان سخیف، پیش پا افتاده و از بنیه ضعیف حقوقی و قانونی برخوردار بود که بعید می‌دانیم در دنیا از این تصمیم ضعیف حمایت شود، همانطور که کارهای گذشته آمریکا مانند انتقال پایتخت به بیت‌المقدس و جولان‌ مورد مخالفت عموم جهانیان قرار گرفت، این موضوع هم مورد مخالفت قرار می‌گیرد.

 

امیر حاتمی

 

سپاه پاسداران مردمی‌ترین نیروهای مسلح کشور

امرحاتمی یادآور شد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به عنوان نیروی رسمی نظامی دارای سابقه درخشان در دفاع است، مردمی‌ترین نیروی مسلح است و یقینا مورد مخالفت همه آزادگان جهان قرار می‌گیرد.

وی افزود: آمریکا اقدام غیرقانونی و غیرحقوقی و بدون سابقه انجام داده است، این اقدام نه تنها به جایی نمی‌رسد بلکه آثاری جز منسجم‌تر و همدل شدن ملت و مسئولان ایران در پی نخواهد داشت، همانگونه که امروز در مجلس شاهد این همدلی بودیم.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ضمن تشکر و تقدیر به جهت همدلی همه نمایندگان و همه مراجع و ارکان جمهوری اسلامی، گفت: رئیس‌محترم جمهوری امروز صحبت‌های دقیقی در این خصوص داشتند، شورای امنیت ملی هم تصمیم مقتدارنه و سریع را در این خصوص اتخاذ کرد، لذا این موضوع موجب همدلی بیشتر مردم و مسئولان انقلاب اسلامی خواهد شد./

دانلود

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet