هدر موبایل
1398/01/21 18:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نتیجه تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه اعلام شد

هیئت تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه در روند بررسی به مواردی که بتوان این واگذاری را لغو کرد نرسید

نماینده تالش در مجلس نتیجه تحقیق و تفحص پارلمان از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی را تشریح کرد.
هیئت تحقیق و تفحص از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه در روند بررسی به مواردی که بتوان این واگذاری را لغو کرد نرسید نماینده تالش در مجلس نتیجه تحقیق و تفحص پارلمان از واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801105936699466.jpg هیئت,تحقیق,و,تفحص,از,واگذاری,پالایشگاه,کرمانشاه,در,روند,بررسی,به,مواردی,که,بتوان,این,واگذاری,را,لغو,کرد,نرسید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود شکری با اشاره به آخرین وضعیت این تحقیق و تفحص گفت: جمع‌بندی نهایی در این زمینه انجام شد و گزارش در اختیار مجلس قرار داده شد.

وی با اشاره به جمع‌بندی صورت گرفته در این تحقیق و تفحص، ادامه داد: پس از بررسی‌های انجام شده از سوی کمیته مربوطه به این نتیجه رسیدیم که تخلف تاثیرگذاری در روند واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی رخ نداده است.

نماینده مردم تالش در مجلس با بیان اینکه در روند واگذاری پالایشگاه موارد قانونی رعایت شده است، تصریح کرد: اگر تخلفاتی هم رخ داده باشد ناشی از خلاءهای قانونی است. به همین دلیل است که نمی‌توان این واگذاری را غیرقانونی دانست.

به گزارش تسنیم عضو هیئت تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه به بخش خصوصی با بیان اینکه هیئت در روند بررسی به مواردی که بتوان این واگذاری را لغو کرد نرسید، اظهار داشت: اگر بخواهیم این واگذاری را لغو کنیم باید دولت مقدار زیادی پول به خریدار پرداخت کند که با شرایط فعلی کشور منطقی به نظر نمی‌رسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet