هدر موبایل
1398/01/21 13:19:54
سرویس سیاسی
صادقی:

لوایح پالرمو و CFTرا نباید با تصمیم مقامات آمریکایی درباره سپاه خلط کرد

رئیس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس با تاکید بر اینکه جوی به دنبال ارتباط دادن لوایح پالرمو و CFT با تصمیم مقامات آمریکایی درباره سپاه هستند، گفت: هرچند فضایی مخالفت علیه این لوایح سنگین‌تر می‌شود اما نباید این مسائل را با هم خلط کرد.
لوایح پالرمو و CFTرا نباید با تصمیم مقامات آمریکایی درباره سپاه خلط کرد رئیس فراکسیون شفاف‌سازی مجلس با تاکید بر اینکه جوی به دنبال ارتباط دادن لوایح پالرمو و CFT با تصمیم مقامات آمریکایی درباره سپاه هستند، گفت: هرچند فضایی مخالفت علیه این لوایح سنگین‌تر می‌شود اما نباید این مسائل را با هم خلط کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903103109803484.jpg لوایح,پالرمو,و,CFTرا,نباید,با,تصمیم,مقامات,آمریکایی,درباره,سپاه,خلط,کرد Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با تاکید بر اینکه بررسی لوایح پالرمو و CFT و موضوع تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو مقوله مجزا هستند، گفت: زمانی که این لوایح در مجلس به تصویب رسید ارتباط با آمریکا یا موضوعی از این نوع مطرح نبود، بنابراین نباید تصمیم غلط اخیر مقامات آمریکایی را به این لوایح و در مجموع به FATF ارتباط داد.

فضایی مخالفت با پالرمو و CFT با تصمیم اخیر آمریکا سنگین‌تر می‌شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: البته جوی به دنبال طرح این موضوع در زمان بررسی و تعیین تکلیف لوایح پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام هستند، فضایی مخالفت علیه این لوایح هم سنگین‌تر می‌شود اما بهتر است که این مسائل را با هم خلط نکنیم.

وی افزود: ما در این لوایح به دنبال مقابله با تامین مالی تروریسم و پولشویی و در اصل شفافیت در نظام بانکی و مالی کشور هستیم تا بهانه به دست دشمنان ندهیم، لذا لوایح باید مسیر خود را طی کنند.

برخورد با آمریکا به جهت تروریستی خواندن سپاه در جای خود باید صورت بگیرد

رئیس فراکسیون شفاف‌سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: موضوع تروریستی خواندن سپاه پاسداران اقدام اشتباه کاخ سفید بود و ما هم آن را محکوم کردیم بنابراین باید با این موضوع در جای خود برخورد کرد و آن را به لوایح پالرمو و CFT ارتباط نداد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet