شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1398/01/21 14:34:54
سرویس فرهنگی

بیانیه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
بیانیه فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108369457512.jpg بیانیه,فراکسیون,زنان,مجلس,شورای,اسلامی,در,حمایت,از,سپاه,پاسداران Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در پی قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی در حمایت از این سازمان مردمی بیانیه‌ای صادر کرد.  متن آن به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برخلاف آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن، به نحو جدی و مستمر با تروریسم در منطقه در نبرد بوده و نقش موثری در نابودی حاکمیت گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه ایفا نموده است. این نهاد انقلابی سرافراز، امروز عزیزتر و پرتوان تر از هر زمان دیگری رویاهای دست نیافتنی مستکبرین آمریکایی و حامیان آنها را آشفته ساخته و با رهبری هوشمندانه فرمانده کل قوا حضرت آیت الله عظما امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همه توطئه‌ها را خنثی و بی‌اثر خواهد نمود.

برای جهانیان روشن است که در طول تاریخ معاصر، دولت آمریکا همواره بزرگترین حامی و پشتیبان گروه‌های تروریستی در جهان و منطقه غرب آسیا بوده است و در قالب تروریسم دولتی با فتنه‌انگیزی و آشوب در منطقه، صدمات و خسارات زیادی را بر پیکره جهان اسلام وارد نموده است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یک نیروی نظامی رسمی و قانونی در جمهوری اسلامی ایران همیشه نقش پررنگی در سرکوب گروه‌های تروریستی و حفظ امنیت، ثبات داخلی و منطقه‌ای داشته است. خوی ددمنشانه حاکمان آمریکا هیچ شکی برای انسان‌های آزاده، منطقی و خیرخواه باقی نمی‌گذارد که آمریکا منشأ بزرگ تروریسم در دنیا است.

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در کنار آحاد ملت غیور ایران اسلامی اقدام غیرقانونی و بی‌خردانه آمریکا در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی محکوم می‌نماید و آن را نشانه خشم دولت آمریکا از محقق نشدن اهداف تحریمی به ویژه در زمینه فلج کردن تجارت خارجی جمهوری اسلامی ایران می داند و این اقدام بی‌اساس را عاملی در ایجاد ناامنی و نقض آرامش و صلح در منطقه حساس غرب آسیا و تجاوز به حق حاکمیت و امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران دانسته، اعلام می‌دارد تا آخرین لحظه از نظام جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع خواهد کرد./

فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet