هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفری:

نیاز به تشکیل وزارت مدیریت بحران داریم

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس خواستار تشکیل وزارتخانه مدیریت بحران شد.
جمعه 23 فروردین 1398 ساعت 18:58
نیاز به تشکیل وزارت مدیریت بحران داریم عضو فراکسیون امید مجلس خواستار تشکیل وزارتخانه مدیریت بحران شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803107339353430.jpg نیاز,به,تشکیل,وزارت,مدیریت,بحران,داریم Icana

احمد صفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عدم هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط با کنترل بحران‌های ناشی از سیل، اظهار داشت: متاسفانه هر ساله شاهد وقوع بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله هستیم که آثار مخرب ناشی از حوادث شرایط را بحرانی می‌کند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم موفقیت نهادهای مرتبط با کنترل بحران، بیان کرد: متاسفانه در چند سال اخیر سیل و زلزله و آثار ناشی از آن‌ها بسیار آزار دهنده بوده است.

وی افزود: نیازمند آن هستیم تا وزارتخانه‌ای تحت عنوان وزارت مدیریت بحران تشکیل شود تا هم بودجه اختصاصی داشته باشد و نماینده تام‌الاختیار کشور در کنترل بحران باشد.

صفری ادامه داد: روند کاری ستاد مدیریت بحران جوابگو نیست و اکنون که این نهاد ضعیف عملکرده است نیز نمی‌توانیم به خوبی این ستاد را مواخذه کنیم زیرا آن‌ها نیز از عدم اخیتارات کافی گلایه‌مند هستند و بعضا می‌گویند اختیار کافی نداریم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی وقت‌ها مسئولین احساس می‌کنند اولین بار یا آخرین بار است که حوادثی مانند سیل و زلزله رخ می‌‎دهد، متاسفانه تاکنون مدیریت بحران را ندیده‌ایم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به نظر من اگر دولت لایحه‌ای در زمینه تشکیل وزارت مدیریت بحران به مجلس ارائه دهد تا حد قابل قبولی مشکلات کاهش می یابد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000