هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدرضا صباغیان در رابطه با طرح انتقال پایتخت گفت:

بعضی از وزارت خانه ها به استان های دیگر منتقل شود

سرویس استان ها
هزینه نگهداری تهران بسیار سنگین تر از انتقال و جابجایی آن است مخصوصاً در هنگام وقوع بحرانی هایی مثل زلزله و سیل که همیشه عامل نگرانی و دغدغه بوده است.
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 10:24
بعضی از وزارت خانه ها به استان های دیگر منتقل شود هزینه نگهداری تهران بسیار سنگین تر از انتقال و جابجایی آن است مخصوصاً در هنگام وقوع بحرانی هایی مثل زلزله و سیل که همیشه عامل نگرانی و دغدغه بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100842583113.jpg بعضی,از,وزارت,خانه,ها,به,استان,های,دیگر,منتقل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی گفت: تهران دارای مشکلات بسیاری از جمله آلودگی هوا، ترافیک، آسیب های اجتماعی و توسعه بی رویه می باشد و اگر روزی دچار بحرانی هایی چون زلزله و سیل گردد هزینه های جبران آن بسیار بالا و غیر قابل باور خواهد بود.

عضو کمیسیون شوراهای مجلس ادامه داد: قبلا قانون انتقال پایتخت مصوب گردیده ولی دو فوریت این قانون رد شده و به شکل عادی در مجلس مطرح می شود که در کمیسیون شوراها طرح می گردد اما کسی پیگیری نمی کند و رها شده است.

صباغیان با اشاره به اینکه می توان مثل کشور قزاقستان نقطه ای انتخاب و پایتخت اداری را جابجا کرد گفت: راه حل دیگر این است که بعضی از وزارت خانه ها به استان های دیگر منتقل شود و یا فعلا بعضی وزارتخانه ها به استان های نزدیک تهران انتقال یابند.

نماینده مجلس در پایان گفت: هزینه نگهداری تهران بسیار سنگین تر از انتقال و جابجایی آن است مخصوصاً در هنگام وقوع بحرانی هایی مثل زلزله و سیل که همیشه عامل نگرانی و دغدغه بوده است.

پایان پیام /

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000