هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمانی:

کل شهرستان‌‎های استان کرمانشاه باید مشمول مناطق عملیاتی شوند

سرویس سیاسی
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: اگر کرمانشاه کمتر توسعه یافته است، کل استان باید به عنوان کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شود و نباید بین شرق و غرب استان به لحظ کمتر توسعه یافتگی تبعیض قائل شد.
چهارشنبه 21 فروردین 1398 ساعت 10:46
کل شهرستان‌‎های استان کرمانشاه باید مشمول مناطق عملیاتی شوند نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: اگر کرمانشاه کمتر توسعه یافته است، کل استان باید به عنوان کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شود و نباید بین شرق و غرب استان به لحظ کمتر توسعه یافتگی تبعیض قائل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100875571780.jpg کل,شهرستان‌‎های,استان,کرمانشاه,باید,مشمول,مناطق,عملیاتی,شوند Icana

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص عدم اعلام کامل استان کرمانشاه به عنوان مناطق عملیاتی، اظهار داشت: بخشی از استان کرمانشاه را به عنوان مناطق عملیاتی اعلام کرد‌ه‌اند و این یک تبعیض ناروا است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در ماده 112 قانون برنامه ششم توسعه فوق العاده‌ای به عنوان فوق العاده عملیاتی نداریم بلکه در آن جا ذکر شده است که بند یک ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارکنان شاغل در این مناطق از سال اول اجرای قانون برنامه تأمین و اعمال نمایند.

وی افزود: اگر کرمانشاه کمتر توسعه یافته است، کل استان باید به عنوان کمتر توسعه یافته در نظر گرفته شود و نباید بین شرق و غرب استان به لحظ کمتر توسعه یافتگی تبعیض قائل شد.

سلیمانی ادامه داد: این شرایط را دولت باید حل کند زیرا خودش این مشکل را خلق کرده و اکنون تبدیل به خواست عمومی شده است، لازم است مشکلات ایجاد شده حل شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: کنگاور، صحنه، هرسین، دینور و بیستون  و حتی سنقر نیز باید از این تسهیلات جدید و فوق العاده برخوردار شوند تا خواست مردم برطرف شود.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در اجرای ماده 112 قانون برنامه ششم ناقص عمل شده و باید اقدامات صحیحی انجام شود و این امتیازات به کل استان کرمانشاه تعلق گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000