روز مجلس
1398/01/21 14:38:36
سرویس سیاسی
قاضی زاده در واکنش به قراردادن سپاه جزء گروه‌های تروریستی:

آمریکا 40 سال نتوانسته هیچ غلطی بکند

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تروریستی خواندن سپاه از سوی ترامپ در جهت کمک به نتانیاهو برای باقی ماندن در قدرت بود وگرنه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
آمریکا 40 سال نتوانسته هیچ غلطی بکند عضو هیات رئیسه مجلس گفت: تروریستی خواندن سپاه از سوی ترامپ در جهت کمک به نتانیاهو برای باقی ماندن در قدرت بود وگرنه آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101079795338.jpg آمریکا,40,سال,نتوانسته,هیچ,غلطی,بکند Icana

سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌ هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت؛ با اشاره به اینکه آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تروریست‌ها قرار داده گفت: اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمان‌های تروریستی یا تحریمی قرار بگیرد مشکلی برای تجهیزات نظامی و دفاعی کشور ایجاد نمی‌کند چراکه جمهوری اسلامی ایران در حوزه دفاعی و نظامی مستقل است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: شب انتخابات نتانیاهو در اسرائیل بود و وضع خوبی نداشت و این قضیه جابه‌جایی قدس و به خصوص جولان و بعد هم جریان تروریستی خواندن سپاه، در جهت کمک به نتانیاهو برای باقی ماندن در قدرت بود و هیچ اثر خارجی دیگری ندارد.

آمریکا 40 سال نتوانسته هیچ غلطی بکند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا 40 سال است که هیچ غلطی نتوانسته بکند و از این به بعد هم نمی‌تواند غلطی بکند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet