هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تجری با اشاره به لغو روادید بین ایران و عراق:

مسئولان برای بازگشایی مرز خسروی اقدام کنند

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در مجلس گفت: با توجه به لغو روادید بین ایران و عراق بازگشایی مرز خسروی برای تردد مردم دو کشور اهمیت بیشتری یافته و مسئولان باید در این تلاش مضاعفی داشته باشند.
جمعه 23 فروردین 1398 ساعت 12:01
مسئولان برای بازگشایی مرز خسروی اقدام کنند نایب رئیس کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در مجلس گفت: با توجه به لغو روادید بین ایران و عراق بازگشایی مرز خسروی برای تردد مردم دو کشور اهمیت بیشتری یافته و مسئولان باید در این تلاش مضاعفی داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903107203317629.jpg مسئولان,برای,بازگشایی,مرز,خسروی,اقدام,کنند Icana

فرهاد تجری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سفر هیات عراقی به ایران ، اظهار داشت: سفر اخیر هیات عراقی به ایران نشان دهنده ریشه عمیق روابط دو کشور همسایه است.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از جهات مختلف ایران با عراق دارای تجانس فرهنگی، اقتصادی، مذهبی و مرزی هستند و مسئولین دو کشور نیز بر این موضوع واقف هستند.

وی افزود: بازار بین دو کشور در دسترس و آسان است، اعتماد تجار و مردم دو کشور به همدیگر و علاقه و برادری بین ایرانیان و عراقی‌ها که بخشی از آن فامیلی و ناگسستنی است، سبب می‌شود تا روابط عمیقی را بین دو کشور شاهد باشیم.

تجری ادامه داد: به لحاظ سیاسی و پس از آنکه سیستم مردم سالاری در عراق حاکم شد، روابط عمیقی بین دو کشور ایجاد شده است، علیرغم دسیسه دشمنان روابط همچنان باقیست و قابل محدود کردن نیست.

نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: بازارچه‌های مرزی از گذشته بوده‌اند و پس از دیدار رئیس جمهور ایران با نخست وزیر عراق نیز رونق بیشتری را در این زمینه شاهد خواهیم بود.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به لغو روادید بین ایران و عراق بازگشایی مرز خسروی برای تردد مردم دو کشور به خصوص در ایام اربعین بسیار مهم است و یقینا بر گسترش میزان صادرات و مراودات طرفین اثر مثبت خواهد داشت و مسئولان نیز باید تلاش مضاعفی داشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000