هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
افضلی:

کاهش جوجه ریزی، بازار مرغ ماه رمضان را تهدید می‎‌کند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه کاهش قیمت جوجه یک روزه در بازار نشان از افت جوجه ریزی در مرغداری‌ها به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های مورد نیاز دارد، گفت: کاهش جوجه ریزی بازار گوشت مرغ در روزهای میانی و پایانی ماه رمضان را تهدید می‌کند.
چهارشنبه 28 فروردین 1398 ساعت 16:30
کاهش جوجه ریزی، بازار مرغ ماه رمضان را تهدید می‎‌کند عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه کاهش قیمت جوجه یک روزه در بازار نشان از افت جوجه ریزی در مرغداری‌ها به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های مورد نیاز دارد، گفت: کاهش جوجه ریزی بازار گوشت مرغ در روزهای میانی و پایانی ماه رمضان را تهدید می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/72931.jpg کاهش,جوجه,ریزی،,بازار,مرغ,ماه,رمضان,را,تهدید,می‎‌کند Icana

نظر افضلی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضعیت تولید کنندگان گوشت مرغ با توجه به بالا بودن قیمت نهاده‌های دامی، گفت: در حال حاضر قیمت جوجه یک روزه شدیدا کاهش یافته و در حال حاضر با قیمت یک هزار و 200تومان معامله می‌شود.

افت قیمت جوجه یک روزه نشان از کاهش جوجه ریزی دارد

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاهش قیمت جوجه یک روزه در بازار نشان از افت جوجه ریزی در مرغداری‌ها به دلیل افزایش قیمت نهاده‌های مورد نیاز دارد، تصریح کرد: کاهش جوجه ریزی بازار گوشت مرغ در روزهای میانی و پایانی ماه رمضان را تهدید می‌کند.

مرغداری

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید آمار صحیحی از میزان جوجه ریزی مرغداری‌ها برای کنترل بازار گوشت مرغ وجود داشته باشد، ادامه داد: شرکت پشتیبانی دام و سایر بخش‌هایی که کنترل و تامین نهاده‌های مورد نیاز مرغداری‌ها را برعهده دارند باید بازار را رصد کنند تا میزان جوجه ریزی کاهش پیدا نکند.

ساماندهی توزیع نهاده‌های دامی نیاز به برنامه‌ریزی دارد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه ثبات بازار مرغ جای تشکر دارد اما باید شرایط آینده آن نیز مورد توجه قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: باید بر روی نحوه توزیع نهاده‌های دامی در کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست بررسی‌هایی صورت بگیرد تا مرغدارانی که اقدام به جوجه ریزی نمی‌کنند بهانه‌ای نداشته باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000