هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صفاری نطنزی:

سازمان ملل تسلط رژیم صهیونیستی بر کرانه باختری را به رسمیت نمی‌شناسد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ادعای تصاحب کرانه باختری و بلندی‌های جولان تحت عنوان سرزمین دولت خودخوانده اسرائیل صرفا سیاسی بوده و امکان آن به لحاظ بین‌المللی وجود ندارد.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 16:51
سازمان ملل تسلط رژیم صهیونیستی بر کرانه باختری را به رسمیت نمی‌شناسد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ادعای تصاحب کرانه باختری و بلندی‌های جولان تحت عنوان سرزمین دولت خودخوانده اسرائیل صرفا سیاسی بوده و امکان آن به لحاظ بین‌المللی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201611108118021299.jpg سازمان,ملل,تسلط,رژیم,صهیونیستی,بر,کرانه,باختری,را,به,رسمیت,نمی‌شناسد Icana

مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پی انتخاب مجدد نتانیاهو به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی و امکان تصاحب کرانه باختری طبق وعده های انتخاباتی وی، گفت: اینگونه شعارها و وعده ها صرفا برای پیروزی در انتخابات بوده است و اسرائیل نمی تواند بر کرانه باختری و بلندی های جولان مسلط شود.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی تواند یکطرفه برخی مناطق فلسطین را به سرزمین های اشغالی اضافه کند، عنوان کرد: مردم فلسطین از ابتدای سال گذشته به خاطر سرزمین خود راهپیمایی های بسیاری تحت عنوان راهپیمایی روز بازگشت داشته اند، از این رو اجازه نخواهند داد تا قسمت دیگری از خاک سرزمینشان به دست اسرائیلی ها بیفتد.

بلندی‌های جولان و کرانه باختری صرفا به صورت سیاسی تحت کنترل رژیم صهیونیستی بوده و مجامع بین‌المللی اجازه تصاحب آن را به اسرائیل نخواهند داد.

وی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال بزرگ تر کردن نقشه خیالی خود است، عنوان کرد: در حال حاضر جولان تحت کنترل آنها است اما به صورت قانونی مجامع بین المللی و سازمان ملل این کنترل را به رسمیت نشناخته و جولان را تحت مالکیت رژیم صهیونیستی نمی داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به بازپس گیری خاک لبنان توسط نیروهای حزب الله از اسرائیلی ها، خاطرنشان کرد: سوری ها و فلسطینی ها نیز در آینده نزدیک سرزمین خود را از اسرائیل پس خواهند گرفت و حاکمیت رژیم صهیونیستی بر نواحی جولان و کرانه باختری صرفا یک کار سیاسی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000