هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساعدی مطرح کرد:

مردم سوسنگرد با هزینه شخصی و دست خالی سیل بندها را می سازند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مردم شهرسوسنگرد با هزینه های شخصی و دست خالی به صورت شبانه روز در حال تلاش برای ساخت سیل بند هستند.
جمعه 23 فروردین 1398 ساعت 13:13
مردم سوسنگرد با هزینه شخصی و دست خالی سیل بندها را می سازند عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مردم شهرسوسنگرد با هزینه های شخصی و دست خالی به صورت شبانه روز در حال تلاش برای ساخت سیل بند هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108774457887.jpg مردم,سوسنگرد,با,هزینه,شخصی,و,دست,خالی,سیل,بندها,را,می,سازند Icana

قاسم ساعدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به وضعیت بحرانی شهر سوسنگرد اشاره کرد و گفت: وضعیت شهرستان دشت آزادگان و پایین دست هویزه که شهررفیع است،همچنان در معرض جدی سیلاب قرار دارند.

مردم نگران هستند

وی افزود: هرساعت مشاهده می کنیم که یک روستا زیرآب می رود بنابراین همین مسئله سبب نگرانی مردم شده است.

دستگاه های دولتی تمام توان خود را برای حل مشکلات سوسنگرد به کار بگیرند

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه تصریح کرد: مردم شهرسوسنگرد با هزینه های شخصی و دست خالی به صورت شبانه روز در حال تلاش برای ساخت سیل بند هستند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: انتظار می رود که دستگاه های دولتی با تمام توان خود در جهت امداد رسانی به مردم گام بردارند و امکاناتی از قبیل لودر،بیل،جرثقیل و ... ر ا برای مقابله با بحران سیلاب در این شهر مستقر کنند.

موج ورودی آب به دشت آزادگان کاهش پیدا نکرده است

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: آب در همه رودخانه های فرعی و اصلی این شهر پرشده است، لذا تاکنون موج ورودی آب به دشت آزادگان کاهش پیدا نکرده است وهنوز این شهر در معرض تهدید سیلاب قرار دارد.

ساعدی تصریح کرد: سیلاب زندگی مردم شهرسوسنگرد را با خود برده است و در حال حاضر باید همگان به کمک مردم این شهر بشتابند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000