هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علوی خبر داد؛

تاثیر ساخت 400 هزار واحد مسکونی "طرح امید" در کاهش قیمت مسکن

سرویس اقتصادی
عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس وعده دولت و وزیر راه و شهرسازی، تا پایان سال ۹۸ بایستی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این رقم، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد.
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 08:57
تاثیر ساخت 400 هزار واحد مسکونی "طرح امید" در کاهش قیمت مسکن عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس وعده دولت و وزیر راه و شهرسازی، تا پایان سال ۹۸ بایستی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این رقم، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106847751876.jpg تاثیر,ساخت,400,هزار,واحد,مسکونی,"طرح,امید",در,کاهش,قیمت,مسکن Icana

سید احسن علوی؛ نائب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه تحریم ها و تنش های سیاسی بی تردید بر هرچیزی می توانند تاثیر بگذارند افزود: سیاست و استراتژی ای که دولت دارد، مقرر شده که بخش وسیعی از ساخت و سازها را شروع کند.

ساخت   ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سال ۹۸
 

دولت با ساخت واحدهای کوچکتر به نیازمندان مسکن کمک می کند و با این کار می تواند از تنش و تقاضای مسکن که در ماه های اخیر شاهد آن بودیم بکاهد

علوی با اشاره به اینکه دولت می خواهد ساخت  ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را برای سال ۹۸ شروع کند افزود: دولت با ساخت واحدهای کوچکتر به نیازمندان مسکن کمک می کند و با این کار می تواند از تنش و تقاضای مسکن که در ماه های اخیر شاهد آن بودیم بکاهد و با این اقدام دولت شاهد ثبات در بازار مسکن خواهیم بود.
عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: مشکلات ناشی از تحریم ها را قبول داریم که این عامل تورم را به دنبال خود دارد.

ساخت مسکن امید همانند مسکن مهر خواهد بود
وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن امید نیز همانند مسکن مهر خواهد بود افزود: این واحدها از ۷۰ تا ۱۰۰ متر به صورت انبوه ساخته می شوند و کمک شایانی به قشر آسیب پذیر می کند.
نماینده سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: برای ساخت این ۴۰۰ هزار واحد مسکن، تسهیلاتی ارائه می شود ولی این بدان معنا نیست که این تسهیلات به شخص داده می شود بلکه دولت به انبوه سازان و سازندگان تسهیلات ارائه می کند تا در سطح وسیعی این واحدها را ساخته و در اختیار مردم قرار دهند.
علوی در پایان بیان کرد: بر اساس وعده دولت و وزیر راه و شهرسازی، تا پایان سال ۹۸ بایستی ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این رقم، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر