ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1398/01/25 14:41:15
سرویس اجتماعی
بختیار:

تفاوت حقوق میان کارمندان رسمی و قراردادی تبعیض است

نماینده مردم در مجلس دهم،گفت: پایان دادن به تفاوت فاحش حقوق ومزایا میان کارمندان رسمی و قراردادی برای اجرایی عدالت اداری در حوزه اشتغال جزء ضروریات است.
تفاوت حقوق میان کارمندان رسمی و قراردادی تبعیض است نماینده مردم در مجلس دهم،گفت: پایان دادن به تفاوت فاحش حقوق ومزایا میان کارمندان رسمی و قراردادی برای اجرایی عدالت اداری در حوزه اشتغال جزء ضروریات است. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104323401052.jpg تفاوت,حقوق,میان,کارمندان,رسمی,و,قراردادی,تبعیض,است Icana

علی بختیار درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری  خانه ملت درباره تنظیم قراردادهای مختلف در ادارات کشور،گفت:نباید اجازه دادکه با تنظیم قراردادهای کاری متنوع در ادارات در حق برخی از کارکنان که به اصطلاح قراردادی خطاب می شوند،اجحاف شود.

  دولت اختیار قانونی  برای  برابری حقوق کارمندان قراردادی ورسمی را دارد 

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  دولت  اختیار قانونی برای برابری  حقوق کارمندان  رسمی و قرار دادی  را دارد تصریح کرد: زمانی که فعالیت های کاری از یک جنس است و اثر بخشی کارکنان نیز یکسان است نباید تفاوتی میان حقوق  پرداختی میان کارمندان باشد.

بختیار افزود:برحسب عدالت اداری باید کارکنان حقوق دریافت کنند  بنابراین انتطار داریم درسال ۹۸ شکل قرارداد کارکنان به طریق سراسری یکسان سازی شود تا کارمندان بر حسب کارآیی که برای سیستم اداری دارند ،حقوق دریافت کنند.

  افزایش حقوق کارمندان تنها برحسب میزان اثر بخشی

 عضو فراکسیون  تولیدو اشتغال مجلس  با بیان اینکه کارمندان تنها باید براساس شایسته سالاری و اثر بخشی حقوق دریافت کنند یادآورشد:پایان دادن به تفاوت فاحش حقوق  ومزایا  میان کارمندان رسمی و قراردادی برای اجرایی عدالت اداری در  حوزه اشتغال جزء ضروریات است./

پایان پیام

خبرنگار: محمد مقدم فر

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet