انتخابات ریاست جمهوری
1398/01/24 13:43:02
سرویس سیاسی
کریمی قدوسی:

رشد سریع اقتصادی و شکست تحریم‌ها در دهه پنجم انقلاب ایران مشهود خواهد بود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد افزایش ضریب امنیت ملی، رشد سریع اقتصادی و شکست تحریم ها از جمله فرصت های پیش روی کشورمان در دهه پنجم انقلاب است.
رشد سریع اقتصادی و شکست تحریم‌ها در دهه پنجم انقلاب ایران مشهود خواهد بود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد افزایش ضریب امنیت ملی، رشد سریع اقتصادی و شکست تحریم ها از جمله فرصت های پیش روی کشورمان در دهه پنجم انقلاب است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100268638104.jpg رشد,سریع,اقتصادی,و,شکست,تحریم‌ها,در,دهه,پنجم,انقلاب,ایران,مشهود,خواهد,بود Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به چالش ها و فرصت های پیش روی کشورمان در دهه پنجم انقلاب، گفت: ایران اسلامی هم اکنون در حال عبور پیروزمندانه از تهدیدها و چالش ها است از این رو در دهه پنجم انقلاب شرایط خاص و مناسبی را تجربه خواهیم کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عنوان مثال افزایش ضریب امنیت ملی، رشد سریع اقتصادی، شکست تحریم ها و غیره از جمله رخدادهایی است که در دهه پنجم انقلاب رخ خواهد داد زیرا کشورمان در بهترین شرایط قرار دارد.

شاهد تقابل دوگانه اسلام و استکبار به عنوان پدیده معاصر جهان امروز بوده ایم

وی با اشاره به اینکه در دهه های گذشته شاهد تقابل دوگانه اسلام و استکبار به عنوان پدیده معاصر جهان امروز بودیم، ادامه داد: این مهم در حالی رخ داد که همه چیز بر علیه کشورمان بود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بازار بزرگ ملی و اقتصاد بزرگ از جمله فرصت های پیش روی کشورمان محسوب می شود، تصریح کرد: این امر در حالیست که نباید از ظرفیت موقعیت استثنایی جغرافیایی کشورمان غافل شویم.

  • بیشتر بخوانیم؛

تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی فرصتی بزرگ برای ایران در دهه پنجم انقلاب رقم خواهد زد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وجود جوانان مومن و انقلابی با روحیه بالای جهانی یکی دیگر از ظرفیت ها و فرصت های کشورمان در دهه پنجم محسوب می شود، خاطرنشان کرد: امیدوارم ایرانی آبادتر و پیشرفته تر را در دهه پنجم انقلاب شاهد باشیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، در بخش مربوط به اقتدار انقلاب اسلامی و تغییر چالشها و شکست مستکبران بیانیه گام دوم انقلاب آمده است، ایران مقتدر، امروز هم مانند آغاز انقلاب با چالشهای مستکبران روبه‌رو است امّا با تفاوتی کاملاً معنی‌دار.

اگر آن روز چالش با آمریکا بر سر کوتاه کردن دست عمّال بیگانه یا تعطیلی سفارت رژیم صهیونیستی در تهران یا رسوا کردن لانه‌ی جاسوسی بود، امروز چالش بر سرِ حضور ایران مقتدر در مرزهای رژیم صهیونیستی و برچیدن بساط نفوذ نامشروع آمریکا از منطقه‌ی غرب آسیا و حمایت جمهوری اسلامی از مبارزات مجاهدان فلسطینی در قلب سرزمین‌های اشغالی و دفاع از پرچم برافراشته‌ی حزب‌الله و مقاومت در سراسر این منطقه است.

و اگر آن روز، مشکل غرب جلوگیری از خرید تسلیحات ابتدایی برای ایران بود،‌ امروز مشکل او جلوگیری از انتقال سلاحهای پیشرفته‌ی ایرانی به نیروهای مقاومت است. و اگر آن روز گمان آمریکا آن بود که با چند ایرانی خودفروخته یا با چند هواپیما و بالگرد خواهد توانست بر نظام اسلامی و ملّت ایران فائق آید، امروز برای مقابله‌ی سیاسی و امنیّتی با جمهوری اسلامی، خود را محتاج به یک ائتلاف بزرگ از ده‌ها دولت معاند یا مرعوب میبیند و البتّه باز هم در رویارویی، شکست میخورد. ایران به برکت انقلاب، اکنون در جایگاهی متعالی و شایسته‌ی ملّت ایران در چشم جهانیان و عبورکرده از بسی گردنه‌های دشوار در مسائل اساسی خویش است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet