پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/01/24 11:53:31
سرویس فرهنگی
میرزاده تاکیدکرد:

لزوم توقف فروش پایان نامه علمی در روز روشن

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه فروش پایان نامه های علمی در کشور به سرعت متوقف شود،گفت: فروش پایان نامه در روز روشن در خیابان ها و مغازه ها، سطح کیفی علمی کشور را کاهش می‌دهد.
لزوم توقف فروش پایان نامه علمی در روز روشن نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه فروش پایان نامه های علمی در کشور به سرعت متوقف شود،گفت: فروش پایان نامه در روز روشن در خیابان ها و مغازه ها، سطح کیفی علمی کشور را کاهش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904109182514142.jpg لزوم,توقف,فروش,پایان,نامه,علمی,در,روز,روشن Icana

سید حمایت میرزاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت فروش پایان نامه توسط برخی از مغازه به صورت علنی،گفت: فروش پایان نامه بطور علنی در خیابان ها، مغازها و نصب بروشورهای فروش پایان نامه به شدت خلاف توسعه علم در حوزه دانشگاهی کشور است و تخلف مشهود و بارز است.

فروش پایان نامه با آدرس های مشخص متوقف شود

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فروش پایان نامه با آدرس های مشخص در کشور بسیار تامل برانگیز است تصریح کرد: هیچ فردی نمی تواند اعلام کند که  از فروش پایان نامه در کشور بی اطلاع است.

موضوع پایان  نامه نباید صد سال به عنوان مساله مطرح شود

وی ادامه داد:  دانشگاه های کشور نباید اجازه دهند، پایان نامه های که در اصطلاح  کپی هستند، اجازه دفاع پیدا کنند و نباید یک  موضوع در کشور صد ساله به عنوان مساِله مطرح باشد و دانشجو نیز موضوعات تکراری را به  نوع های متفاوت به رشته تحریر در  بیاورد و در انتها دفاع  علمی بکند.

میرزاده افزود:  تولید پایان نامه نباید به  سمت مدرک گرایی  حرکت کند بلکه پایان نامه ها  باید مسئله و معضلی از اجتماع را برطرف کنند تا بتوان با توسعه علمی بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی جامعه را برطرف کرد.

فروش پایان نامه علمی در کشور به سرعت متوقف شود
 سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه فروش پایان نامه علمی در کشور به سرعت متوقف شود یادآورشد:  فروش پایان نامه در روز روشن در خیابان ها و مغازه  ها سطح کیفی علمی کشور را کاهش می دهد.

پایان  پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet