هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد خبر داد:

حضور 4 وزیر کابینه در جلسه علنی فردای مجلس برای ارائه گزارش درباره سیل

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور 4 وزیر کابینه و 2 مقام مسئول در جلسه علنی صبح فردای مجلس شورای اسلامی جهت ارائه گزارشی از وقوع سیل و عملکرد این دستگاه ها، خبر داد.
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 11:33
حضور 4 وزیر کابینه در جلسه علنی فردای مجلس برای ارائه گزارش درباره سیل عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از حضور 4 وزیر کابینه و 2 مقام مسئول در جلسه علنی صبح فردای مجلس شورای اسلامی جهت ارائه گزارشی از وقوع سیل و عملکرد این دستگاه ها، خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901105124989808.jpg حضور,4,وزیر,کابینه,در,جلسه,علنی,فردای,مجلس,برای,ارائه,گزارش,درباره,سیل Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از حضور 4 وزیر کابینه در جلسه صبح فردا(یکشنبه، 25 فروردین ماه) صحن علنی مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: قرار است وزرای کشور، نیرو، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی گزارشی از حادثه سیل در استان های مختلف کشور و نحوه عملکرد این وزارتخانه ها و دستگاه های ذیربط ارائه کنند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: همچنین در این جلسه اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران و سحر تاجبخش رئیس سازمان هواشناسی کشور حضور خواهند داشت و گزارش خود را ارائه خواهند کرد.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این جلسه به صورت علنی خواهد بود و نمایندگان نیز نقطه نظرات خود را درباره سیل و عملکرد دستگاه ها بیان خواهند کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000