هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نجفی خوشرودی:

دیپلماسی پارلمانی ایران، روسیه و ترکیه می‌تواند به حل مسائل منطقه کمک کند

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران، روسیه و ترکیه در سطوح مختلف اعم از روسای جمهور و وزرای خارجه همکاری‌های دیپلماتیکی دارند و در بخش پارلمان نیز این دیپلماسی مشترک می‌تواند به حل مسائل منطقه کمک کند.
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 13:42
دیپلماسی پارلمانی ایران، روسیه و ترکیه می‌تواند به حل مسائل منطقه کمک کند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ایران، روسیه و ترکیه در سطوح مختلف اعم از روسای جمهور و وزرای خارجه همکاری‌های دیپلماتیکی دارند و در بخش پارلمان نیز این دیپلماسی مشترک می‌تواند به حل مسائل منطقه کمک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810100994566636.jpg دیپلماسی,پارلمانی,ایران،,روسیه,و,ترکیه,می‌تواند,به,حل,مسائل,منطقه,کمک,کند Icana

علی نجفی خوشرودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اجلاس سه جانبه روسای کمیسیون های سیاست خارجی مجالس ایران، روسیه و ترکیه و اهمیت دیپلماسی پارلمانی اظهار داشت: نشست 3 جانبه‌ای بین روسای کمیسیون‌های سیاست خارجی مجلس ایران، روسیه و ترکیه برگزار شد که می‌توان ارزیابی مناسبی از آن داشت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این نشست 3 جانبه در خصوص مسائل منطقه‌ای برگزار شد و نتایج مثبتی نیز به دنبال داشت.

وی با بیان اینکه گزارشی از این اجلاس‌ها نیز به دولت‌ها ارائه می‌شود، افزود: به طور کلی ارزیابی من از این دیپلماسی پارلمانی مثبت است.

نجفی خوشرودی با اشاره به اهمیت همکاری این 3 کشور، ادامه داد: همکاری‌های پارلمانی ایران، روسیه و ترکیه ظرفیت خاص و مهمی است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این 3 کشور در سطوح مختلف اعم از روسای جمهور و وزرای خارجه همکاری‌های دیپلماتیکی دارند و در بخش پارلمان نیز این دیپلماسی مشترک می‌تواند به حل مسائل منطقه کمک کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000