هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده مطرح کرد:

اردوهای آموزشی درون مدرسه ای شرایط ایده آلی را برای آمادگی داوطلبان کنکور فراهم می کند

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اردوهای آموزشی درون مدرسه ای در ایام نوروز را ابتکاری درست در جهت آمادگی بیشتر داوطلبان کنکور قلمداد کرد.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 17:48
اردوهای آموزشی درون مدرسه ای شرایط ایده آلی را برای آمادگی داوطلبان کنکور فراهم می کند سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس اردوهای آموزشی درون مدرسه ای در ایام نوروز را ابتکاری درست در جهت آمادگی بیشتر داوطلبان کنکور قلمداد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903105816719769.jpg اردوهای,آموزشی,درون,مدرسه,ای,شرایط,ایده,آلی,را,برای,آمادگی,داوطلبان,کنکور,فراهم,می,کند Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به اردوهای آموزشی و تربیتی درون مدرسه ای برای داوطلبان کنکور در ایام نوروز گفت: اردوهای مطالعاتی درون مدرسه ای که در ایام عید هر ساله در برخی از مدارس کشور برای داوطلبان کنکور برگزار می شود، یکی از بهترین روش ها برای آمادگی بیشتر داوطلبان ورود به دانشگاه است که می بایست وزارت آموزش و پرورش، با بررسی های دقیق این اردوها را در بیشتر مدارس کشور گسترس دهد.

شرایط محیط خانواده در ایام عید برای داوطلبان کنکور فراهم نیست

مدارس تحت عنوان اردوهای تربیتی و آموزشی درون مدرسه ای،  محیط آرام و مناسبی را برای داوطلبان کنکور آماده کرده است

نماینده مردم گرمی و مغان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دانش آموزان و داوطلبان کنکور می بایست در محیطی آرام و مناسب، مطالعات درسی و جمع بندی های نهایی برای حضور در امتحانات پایان سال تحصیلی و کنکور را انجام دهند که با توجه به تعطیلات نوروز و دید و بازدید های خانوادگی، امکان فراهم کردن محیطی آرام برای آنها در محیط خانواده وجود ندارد که مدارس تحت عنوان اردوهای تربیتی و آموزشی درون مدرسه ای، این محیط را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور آماده کرده است.

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود: بررسی ها و آمارهایی که از این اردوها بدست آمده، نشان داده است، زمانی که محیط برای مطالعه فراهم و داوطلبان کنکور به صورت گروهی و در کنار هم، مطالعات لازم و  جمع بندی ها را انجام می دهند، نتایج بدست آمده مطلوب خواهد بود.

ورزش و اوقات فراغت از درس؛ لازمه اردوهای آموزشی درون مدرسه ای در ایام نوروز

وی اظهار کرد: باید مدارس برای برگزاری اردوهای آموزشی و تربیتی درون مدرسه ای در ایام نوروز برنامه ریزی های لازم را داشته باشند و از ساعات و لحظات آن به خوبی استفاده شود؛ البته نباید فقط مطالعه و جمع بندی در این اردوها گنجانده شود، بلکه امر ورزش و داشتن ساعات اوقات فراغت از درس نیز باید در برنامه های روزانه این اردوها گنجانده شود تا بازدهی لازم از این اردوها کسب شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اردوهای آموزشی و تربیتی درون مدرسه ای شرایط بسیار ایده آلی را برای آمادگی داوطلبان کنکور فراهم می کند، به شرطی که برنامه ریزی این اردوها به نحو مطلوب و استاندارد صورت گرفته باشد تا داوطلبان کنکور با آمادگی کامل در کنکور شرکت کرده و نتایج دلخواه خود را کسب کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000