هدر موبایل
1398/01/26 13:42:08
سرویس سیاسی
آزادی خواه مطرح کرد:

با تصویب CFT و پالرمو چتر بیگانگان  بر آسمان ایران پهن می شود

عضوفراکسیون ولایی مجلس معتقد است با تصویب سی اف تی و پالرمو قدرت و نفوذ بیگانگان در کشورمان زیاد می شود.
با تصویب CFT و پالرمو چتر بیگانگان  بر آسمان ایران پهن می شود عضوفراکسیون ولایی مجلس معتقد است با تصویب سی اف تی و پالرمو قدرت و نفوذ بیگانگان در کشورمان زیاد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902106047877587.jpg با,تصویب,CFT,و,پالرمو,چتر,بیگانگان, بر,آسمان,ایران,,پهن,می,شود Icana

احد آزادی خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پرسش به پاسخی مبنی بر اینکه وقتی که سپاه پاسداران از سوی ترامپ تروریست خوانده شده است احتمال این وجود دارد که لوایح سی اف تی و پالرمو از سوی مجمع به تصویب برسند،گفت: درروزهای گذشته سپاه پاسداران از سوی ترامپ در لیست تروریست ها قرار گرفته است و این اقدام رئیس جمهور آمریکا خلاف اصول حقوق بین المللی است.

اف ای تی اف باطن بسیار خطرناکی بر جمهوری اسلامی دارد

وی افزود: اف ای تی اف اگر چه یک ظاهر زیبا دارد اما حتما باطن آن برای جمهوری اسلامی بسیار خطرناک است در واقع منظورازاین گونه تعهدات محدود کردن سپاه پاسداران است؛ درست است که پیشنهاد ترامپ در حد یک حرف است و شاید هم کشورهای عضو اف ای تی اف سپاه را جزء گروهای تروریستی قرار ندهند اما این پیشنهاد ترامپ مشخص کرده است که همه اینها برای سپاه پاسداران نقشه دارند.

از مجمع تشخیص انتظار می رود که سی اف تی و پالرمو را به تصویب نرسانند

نمایندم مردم ملایر به سخنان رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه نمایندگان به دنبال طرح مشابه کنوانسیون های بین المللی باشند، تصریح کرد: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند ما بهتر است به جای اینگونه تعهدات بین المللی که هدف اصلی آنها محدود کردن سپاه،توان نظامی،موشکی و اقتدار کشور است به دنبال طراحی کنوانسیون های داخلی باشیم و از مجمع تشخیص انتظار می رود که سی اف تی و پالرمو را به تصویب نرسانند تا به سپاه پاسداران آسیبی وارد نشود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس افزود: قطعا مجمع تشخیص مصلحت نظام با عدم تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو به این مسئله کمک خواهد کرد که از اقتدار سپاه پاسداران کاسته نشود.

با تصویب سی اف تی و پالرمو دفاع خود را نسبت به سپاه پاسدارن محدود می کنیم

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار کرد: قطعا با تصویب سی اف تی و پالرمو دفاع خود را نسبت به سپاه پاسدارن محدود می کنیم و در حقیقت با تصویب این لوایح با دستان خود اقتدار،امنیت کشورمان و همچنین صلابت نیروهای نظامی را محدود کرده ایم.

آزادی خواه در پایان تصریح کرد: اگر سی اف تی و پالرمو به تصویب برسند به 80 میلیون جمعیت ایرانی جفا شده است چرا که به گونه ای چتر بیگانگان  بر آسمان کشورمان پهن می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet