هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساعدی مطرح کرد:

سیلاب "نخیلات" سوسنگرد را با خود برده است؛لطفا آقای رئیس جمهور قول خود را نسبت به جبران خسارات کشاورزان عملیاتی کنید

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: رئیس جمهور نسبت به جبران خسارات کشاورزان قولی داده اند اما بایستی  آقای رئیس جمهور نسبت به قولش پایبند و باید  آن را سریعاعملیاتی کند.
شنبه 24 فروردین 1398 ساعت 16:52
سیلاب "نخیلات" سوسنگرد را با خود برده است؛لطفا آقای رئیس جمهور قول خود را نسبت به جبران خسارات کشاورزان عملیاتی کنید عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: رئیس جمهور نسبت به جبران خسارات کشاورزان قولی داده اند اما بایستی  آقای رئیس جمهور نسبت به قولش پایبند و باید  آن را سریعاعملیاتی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806108774457887.jpg سیلاب,"نخیلات",سوسنگرد,را,با,خود,برده,است؛لطفا,آقای,رئیس,جمهور,قول,خود,را,نسبت,به,جبران,خسارات,کشاورزان,عملیاتی,کنید Icana

قاسم ساعدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به وضعیت کشاورزی دشت آزادگان با وجود این سیلاب اشاره و تصریح کرد: معیشت90 درصد مردم دشت آزادگان از طریق کشاورزی به دست می آید اما متاسفانه این سیلاب تمام اراضی کشاورزان را به زیر آب برده است؛ناگفته نماند چندین هکتار از نخیلات این شهر هم به زبر آب رفتند و در حقیقت همه زندگی مردم از بین رفته است.

وی افزود: پس از سفر و بازدید وزیر جهاد کشاورزی از شهر سوسنگرد مقرر شده است که برای کشاورزان جبران خسارات شود اما ما انتظار داشتیم که آقای وزیر به کارگروه خود دستور سریع پرداخت جبران خسارات کشاورزان را می دادند.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه تصریح کرد: دشت آزادگان قطب صیفی جات استان خوزستان است و اکثر محصولات این شهر به سایر شهرهای کشور صادر می شدند و در آستانه صادرات متاسفانه سیل آنها در نوردیده است که همین مسئله سبب نگرانی مردم شده است،چرا که خسارات زیادی آنها متضرر شده اند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: رئیس جمهور نسبت به جبران خسارات کشاورزان قولی داده اند اما بایستی  آقای رئیس جمهور نسبت به قولش پایبند و باید  آن را سریعاعملیاتی کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000