هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی در تشریح فراکسیون نمایندگان ولایی:

تاکید فراکسیون نمایندگان ولایی بر جبران فوری خسارات وارده به مناطق محروم و کشاورزان

سرویس سیاسی
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای این فراکسیون بر ضرورت مدیریت واحد رسیدگی به سیل زدگان و فوریت جبران خسارات به کشاورزان، دامداران و مناطق محروم تاکید کردند.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 09:08
تاکید فراکسیون نمایندگان ولایی بر جبران فوری خسارات وارده به مناطق محروم و کشاورزان سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اعضای این فراکسیون بر ضرورت مدیریت واحد رسیدگی به سیل زدگان و فوریت جبران خسارات به کشاورزان، دامداران و مناطق محروم تاکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612107821685731.jpg تاکید,فراکسیون,نمایندگان,ولایی,بر,جبران,فوری,خسارات,وارده,به,مناطق,محروم,و,کشاورزان Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه، 25 فرودین ماه) فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: در جلسه امروز فراکسیون مسائل مهم و جاری کشور مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس بیان کرد: در جلسه امروز با توجه به سال رونق اقتصادی و ضرورت افزایش سرمایه اجتماعی نظام با تلاش همه جانبه قوا، بحث دوران پس از سیل و ضرورت رسیدگی به این نیازها و جبران خسارت آسیب‌دیدگان، ضرورت مدیریت واحد رسیدگی به سیل زدگان، فوریت توجه و جبران خسارات به ویژه مناطق محروم و فوریت جبران خسارات دامداران و کشاورزان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به افزایش سرمایه اجتماعی سپاه و بسیج با حضور پررنگ و فعال در سیل، افزود: تحریم‌های آمریکا علیه ایران  و قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی به طور مفصل بحث شد و بر ضرورت همه جانبه از سپاه تأکید شد.

نقوی حسینی با بیان اینکه دستاوردهای جدید حوزه هسته‌ای و راه‌اندازی نسل 6 سانتریفیوژها با توان 20 سو غنی سازی که اقدام خوب و مثبتی بوده است، ادامه داد: علیرغم تحریم‌ها، فروش نفت و میعانات خوب بوده و تلاش می‌شود همین شرایط ادامه یابد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل سودان و دلایل سقوط عمرالبشیر از جمله حمایت از سعودی در جنگ یمن، گفت: بحث جولان و بلندی‌های جولان و تصمیم قاطع محور مقاومت مبنی بر آزادسازی بلندی‌های جولان و مقابله با اقدامات آمریکا و صهیونیست‌ها نیز در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آینده نامعلوم رژیم صهیونیستی و متزلزل رژیم غاصب و افول و حرکت به سوی از بین رفتن این رژیم و فروپاشی اسرائیل نیز از دیگر محورهای بحث نشست فراکسیون نمایندگان ولایی بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000