هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جاسمی:

لغو روادید و توسعه بازارچه‌های مرزی با عراق بر معیشت مردم اثر مثبت دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطعا اگر مرز خسروی بازگشایی شود با توجه به اینکه روادید بین ایران و عراق لغو شده، عواید مناسبی به استان کرمانشاه می‌ رسد.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 10:20
لغو روادید و توسعه بازارچه‌های مرزی با عراق بر معیشت مردم اثر مثبت دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قطعا اگر مرز خسروی بازگشایی شود با توجه به اینکه روادید بین ایران و عراق لغو شده، عواید مناسبی به استان کرمانشاه می‌ رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803106425700451.jpg لغو,روادید,و,توسعه,بازارچه‌های,مرزی,با,عراق,بر,معیشت,مردم,اثر,مثبت,دارد Icana

سیدقاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روابط ایران و عراق، اظهار داشت: در قضیه برجام پس از عهدشکنی‌هایی که آمریکایی‌ها داشتند، به تدریج اروپایی‌ها نیز از میدان خارج شدند زیرا آمریکایی‌ها فشارهایی را بر وارد آوردند، در این شرایط ایران به دنبال توسعه روابط با همسایگان است.

توسعه همکاری‌های ایران با کشورهای همسایه، تحریم را تبدیل به فرصت می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اکنون که اروپا و آمریکا از برجام پا پس کشیده‌اند و ایران تحریم شده، می‌توانیم با توسعه روابط با کشورهای همسایه، این تهدید را تبدیل به فرصت کنیم.

وی افزود: از بین کشورهای همسایه نیز عراق یکی از کشورهای مثبت و دارای سابقه مناسبی با جمهوری اسلامی ایران است که در گزارشی که آقای ظریف در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بیان کرد، شاهد رضایتمندی دستگاه دیپلماسی بودیم که ان شاءالله از این فرصت‌ها به نحو بهتری استفاده شود.

بازگشایی مرز خسروی با لغو روادید بین ایران و عراق بر معیشت مردم کرمانشاه اثر مثبت می‌گذارد

جاسمی ادامه داد: قطعا اگر مرز خسروی بازگشایی شود با توجه به اینکه روادید بین ایران و عراق لغو شده، عواید مناسبی به استان کرمانشاه می‌‍رسد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: بازارچه‌های مرزی نیز در صورت توسعه می‌توانند به مردم کمک کنند، فعالیت بازارچه های مرزی می‌تواند تاثیر مثبتی بر معیشت مردم داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000