هدر موبایل
1398/01/25 11:32:54
سرویس صحن
جمالی سوسفی در صحن علنی مجلس:

خسارت کشاورزان و دامداران در جریان سیل اخیر جبران شود

نماینده مردم رودبار در مجلس با بیان اینکه حوزه انتخابیه اش در جریان بارش های اخیر، بیشترین خسارت را در استان گیلان دیده است، گفت: خسارت کشاورزان و دامداران در جریان سیل اخیر جبران شود.
خسارت کشاورزان و دامداران در جریان سیل اخیر جبران شود نماینده مردم رودبار در مجلس با بیان اینکه حوزه انتخابیه اش در جریان بارش های اخیر، بیشترین خسارت را در استان گیلان دیده است، گفت: خسارت کشاورزان و دامداران در جریان سیل اخیر جبران شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102590940129.jpg خسارت,کشاورزان,و,دامداران,در,جریان,سیل,اخیر,جبران,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، منوچهر جمالی سوسفی در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 فروردین) مجلس شورای اسلامی درخصوص حوادث سیلاب های اخیر در کشور گفت: در جریان این سیل مردم، هلال احمر، وزارتخانه های مختلف، نیروی نظامی، ارتش و سپاه و نیز وزرایی که در صحنه بودند، به سیل زدگان کمک های شایان توجهی داشتند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان رودبار در استان گیلان بیشترین آسیب در سیل را در این استان داشته است، به گونه ای که پل میانگذر تخریب شد و محموله های سنگین وزن دیگر قابل حمل و جابجایی نیست.

وی با اشاره به تخریب دیواره پل فلزی و پل تاریخی لوشان و شکاف بزرگی که بر روی آن ایجاد شده، به تخریب دیگر پل ها به دلیل رانش و لغزش و نیز خراب شدن تاسیسات آب شرب روستایی و شهری اشاره کرد.

این نماینده مجلس از استاندار، معاونان و مسئولان استانی و شهری در گیلان که عملکرد خوبی داشتند، تقدیر و تشکر کرد و توضیح داد: ورودی بیش از حد آب سد سفیدرود که نزدیک به یک هزار مترمکعب بر ثانیه شده، سبب شده تا مخزن سد افزایش پیدا کند و جاده کنارگذر رودخانه نیز تخریب شود.

جمالی سوفی با اشاره به تخریب زمین های کشاورزی در جریان این سیل خواستار جبران خسارت کشاورزان و دامداران شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet