هدر موبایل
1398/01/25 11:44:38
سرویس صحن
سلیمی در صحن علنی مجلس:

کمک 3 تا 5 میلیون تومانی دردی از آسیب دیدگان سیل دوا نمی کند

نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به خسارت جدی وارد شده به برخی مناطق کشور گفت:کمک ۳ تا ۵ میلیونی دردی از آسیب دیدگان سیل دوا نمی کند.
کمک 3 تا 5 میلیون تومانی دردی از آسیب دیدگان سیل دوا نمی کند نماینده مردم محلات در مجلس با اشاره به خسارت جدی وارد شده به برخی مناطق کشور گفت:کمک 3 تا 5 میلیونی دردی از آسیب دیدگان سیل دوا نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201808105865449753.jpg کمک,3,تا,5,میلیون,تومانی,دردی,از,آسیب,دیدگان,سیل,دوا,نمی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 فروردین) مجلس شورای اسلامی درخصوص حوادث سیلاب های اخیر در کشور گفت: دولت توضیح دهد چرا با تشکیل وزارت آب و محیط زیست که پیشنهاد مجلس بود مخالفت کرد، در حال حاضر در این بخش فاقد راهبرد هستیم که مشکلات جدی از آن نشأت می گیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجانی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرداخت خسارت باید جدی باشد، مشکلات افرادی که دارایی خود را از دست داده اند، با 3 میلیون و 5 میلیون تومان برطرف نمی شود، تصریح کرد: مشکلات جدی در مدیریت بحران داریم و برخی از نیروهای حاضر در مناطق سیل زده موازی کاری می کنند، مسئولان باید مدیریت واحد و منسجم داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه چرا پیش بینی های صورت گرفته توسط برخی افراد جدی گرفته نشده و به برخی مناطق اطلاع رسانی نشده است، بیان کرد: امدادرسانی ها موضوع جدی است، مردم در حال حاضر غذا ندارند و نباید آنها را فراموش کنیم.

این نماینده مردم در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: وزرا مسئولیت اجرایی دارند، وزرای حاضر در این نشست مسائلی را مطرح می کردند که باید اجرایی شود، چه کسی باید این اقدامات را انجام دهد؟/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet