هدر موبایل
1398/01/25 11:53:46
سرویس صحن
تجری در صحن علنی:

وزارت نیرو در تعطیلی پروژه های سدسازی تجدیدنظر کند

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس گفت: تعطیلی پروژه های سدسازی طی چند سال گذشته، سیاست وزارت نیرو بود که باید در آن تجدیدنظر کند.
وزارت نیرو در تعطیلی پروژه های سدسازی تجدیدنظر کند نماینده مردم قصرشیرین در مجلس گفت: تعطیلی پروژه های سدسازی طی چند سال گذشته، سیاست وزارت نیرو بود که باید در آن تجدیدنظر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201708108873288724.jpg وزارت,نیرو,در,تعطیلی,پروژه,های,سدسازی,تجدیدنظر,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فرهاد تجری در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 فروردین) مجلس شورای اسلامی درخصوص حوادث سیلاب های اخیر در کشور گفت: در استان کرمانشاه سیل و زلزله بالغ بر یک هزار و 760 میلیارد تومان خسارت به کشاورزان و زیرساخت های استان وارد کرده است که امیدواریم به این استان نگاه ویژه ای شود.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نبود قوانین ستاد مدیریت بحران یکی از معضلات است که مجمع مدیریتی کشور و نمایندگان آن را لمس کرده اند، امیدواریم آن را با اولویت برای تعیین تکلیف به صحن آورده و تصویب شود، زیرا به کاهش خسارات و در نظر گرفتن تدابیر پیشگیرانه کمک می کند، ادامه داد: دیوارکشی و لایروبی رودخانه ها و مسیل ها یکی از نیازهاست که در چند سال گذشته مورد غفلت واقع شده بود.

این نماینده مردم با تاکید بر اینکه متاسفانه تعطیلی پروژه های سدسازی طی چند سال گذشته، سیاست وزارت نیرو بود که باید در آن تجدیدنظر کنند، عنوان کرد: علی رغم دستور وزیر نیرو در زمینه از سرگیری احداث سدهای استان، دو سال است که سدهای استان کرمانشاه در مناطق گرمسیری تعطیل هستند.

تجری در پایان خاطرنشان کرد: در استان کرمانشاه سدی با 26 درصد پیشرفت با توجیه غیرمنطقی تعطیل شد که عواقب آن را در سیل اخیر مشاهده کردیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet