هدر موبایل
1398/01/25 12:40:04
سرویس صحن
سعیدی در تذکر شفاهی:

وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود، خواستار مساعدت ویژه رئیس جمهور در این خصوص شد.
وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه وضعیت معیشت بازنشستگان و مستمری بگیران روز به روز بدتر می شود، خواستار مساعدت ویژه رئیس جمهور در این خصوص شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606108500738245.jpg وضعیت,معیشت,بازنشستگان,و,مستمری,بگیران,روز,به,روز,بدتر,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمداسماعیل سعیدی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: حرکت و اقدام سخیف رئیس جمهور آمریکا در تحریم سپاه قهرمان را محکوم می کنیم؛ همچنان که امام راحل (ره) فرموده اند اگر سپاه نبود، کشور نبود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو، بر لزوم لایروبی رودخانه های حاشیه این شهرها، با توجه به سابقه سیل سال های اخیر، تاکید کرد و افزود: به ویژه در منطقه آذرشهر که 22 نفر از مردم در سیل سال 96 جان باختند، لایروبی رودخانه ضروری است.

وی خواستار تقویت سیل بندهای روستاهای اطراف تبریز که در معرض خطر سیلاب های فصلی قرار دارند، شد.

سعیدی خطاب به وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت تسریع در پرداخت مطالبات فرهنگیان و تدوین سریع آئین نامه استخدامی حق التدریسان که قانون آن در مجلس تصویب شده، تاکید کرد و افزود: آئین نامه این قانون هنوز در کوچه و پس کوچه های وزارتخانه آموزش و پرورش می گردد و به نتیجه نرسیده است.

وی خطاب به رئیس جمهور، گفت: لزوم عنایت ویژه به حل مشکل حقوق و دریافتی بازنشستگان و مستمری بگیران که وضعیت معیشتی آن ها روز به روز بدتر می شود، ضروری است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار مساعدت وزیر ارتباطات در پرداخت حق و حقوق دفاتر کارگزاران روستایی مخابرات به ویژه نیروهای ایثارگر مخابرات شد و افزود: علیرغم برگزاری چندین جلسه، هیچ اقدامی در جهت حل مشکل آن ها صورت نگرفته است./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet