هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیویاری در تذکر شفاهی؛

سد شهریار با صرف هزینه دو هزار میلیارد تومانی آبگیری شود

سرویس صحن
نماینده مردم میانه در مجلس گفت:در زمینه آبگیری سد شهریار که نزدیک به دو هزار میلیاردتومان برای آن هزینه شده و صد درصد سازه آن را تکمیل کرده‌اند، اقدام اساسی صورت بگیرد.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 13:22
سد شهریار با صرف هزینه دو هزار میلیارد تومانی آبگیری شود نماینده مردم میانه در مجلس گفت:در زمینه آبگیری سد شهریار که نزدیک به دو هزار میلیاردتومان برای آن هزینه شده و صد درصد سازه آن را تکمیل کرده‌اند، اقدام اساسی صورت بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902104637752189.jpg سد,شهریار,با,صرف,هزینه,دو,هزار,میلیارد,تومانی,آبگیری,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، یعقوب شیویاری در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: سپاهیان عزیز مطمئن باشید عزت و اقتدار شما بیش از پیش است. تصمیم حقیرانه اتخاذ شده کوته‌نظری ترامپ بود که باعث اقتدار شما در جهان مخصوصاً جهان اسلام شد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای رئیس جمهور بارها در خصوص فرمانداری شدن شهر ترکمنچای که در دولت‌های قبل و بعد از انقلاب مظلوم واقع شده تذکر دادند، تصریح کرد: درخواست دارم دستور دهید در این خصوص اقدام اساسی صورت گیرد.

وی ادامه داد: آقای اردکانیان اهمیت سدها را در بارندگی‌ها و سیل اخیر مشاهده کردید؛ شایسته است در زمینه آبگیری سد شهریار که نزدیک به دو هزار میلیارد تومان برای آن هزینه شده و صد درصد سازه آن را تکمیل کرده‌اند، اقدام اساسی صورت بگیرد.

شیویاری با اشاره به اینکه در زمینه سد گرمی چای میانه که آب شرب شهر میانه را تأمین می‌کند باید اقدام عاجل صورت گیرد، اضافه کرد: امروز تصویری از راه‌های روستایی و شهری شهرستان میانه به وزیر راه و شهرسازی نشان دادم، دستور دهید در زمینه راه این شهرستان اقدام لازم انجام شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: برخی از معاونین، وزیران را مدیریت می‌کنند، وزرا باید اجازه چنین اقدامی را ندهند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000