هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی در تذکر شفاهی:

حقابه کشاورزان بروجرد از سد کلان پرداخت نمی شود

سرویس صحن
نماینده مردم بروجرد در مجلس از پرداخت نشدن سهم و حقابه مردم و کشاورزان از سد کلان انتقاد کرد.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 13:33
حقابه کشاورزان بروجرد از سد کلان پرداخت نمی شود نماینده مردم بروجرد در مجلس از پرداخت نشدن سهم و حقابه مردم و کشاورزان از سد کلان انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107843763269.jpg حقابه,کشاورزان,بروجرد,از,سد,کلان,پرداخت,نمی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در حوزه انتخابیه اینجانب، سد کلان در حوزه آبریز شهرستان بروجرد است که بر اثر کم توجهی و غفلت مسئولان وقت این سد در مرز بروجرد و ملایر احداث شده، در حالی که حوزه آبریز ما به حساب می آید، ولی تخصیصی داده نشده است.  

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: در این راستا با وزیر نیرو جلساتی برگزار شد و وی پذیرفته حقابه کشاورزان و سهم ما را بدهند اما در عمل، زیرمجموعه های وزیر نیرو، همکاری نمی کنند و این اجحاف در حق ما ادامه دارد.

وی بیان کرد: احداث سد گله رود به دلایل واهی از دستور خارج شده و ضرورت دارد مطالعات آن توسط یک تیم کارشناسی پیگیری شود، زیرا مطالبه بر زمین مانده مردم حوزه انتخابیه اینجانب است و ما از این خواسته کوتاه نخواهیم آمد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: احیای سد گله رود و توجه بیشتر به سدهای شهید بروجردی و آبسرده ضروری است تا شاهد فجایعی از این دست نباشیم که بر اثر سیلاب و عدم کنترل آب، خسارت سنگینی به طول مسیر رود تا خوزستان وارد شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000