هدر اصلی
1398/01/25 13:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مطهری:

آثار شهید مطهری از صداوسیما معرفی و تبلیغ شود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "نوجوان و جوان امروز هیچ شناختی از شهید مطهری ندارند"، گفت: لازم است آثار شهید مطهری از صداوسیما معرفی و تبلیغ شود.
آثار شهید مطهری از صداوسیما معرفی و تبلیغ شود نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "نوجوان و جوان امروز هیچ شناختی از شهید مطهری ندارند"، گفت: لازم است آثار شهید مطهری از صداوسیما معرفی و تبلیغ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901100105808156.jpg آثار,شهید,مطهری,از,صداوسیما,معرفی,و,تبلیغ,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "نوجوان و جوان امروز هیچ شناختی از شهید مطهری ندارند"، بر ضرورت تبیین آثار و اندیشه‌های شهید مطهری برای نسل جدید تاکید کرد.

وی در نشست ستاد بزرگداشت شهید مطهری با اشاره به در پیش بودن چهلمین سال شهادت شهید مطهری گفت: ما چهل سال از این فضا دور شده‌ایم و نوجوان و جوان امروز ما هیچ شناختی از شهید مطهری ندارد و شاید حتی نام ایشان به گوششان نخورده باشد.

وی یادآور شد: بنابراین لازم است آثار شهید مطهری از صداوسیما معرفی و تبلیغ شود تا نسل جدید با آثار و اندیشه‌های ایشان آشنا شود.

مطهری همچنین بر ضرورت برگزاری بهتر چهلمین سالگرد شهادت شهید مطهری و انعکاس بهتر اندیشه‌های ایشان تأکید کرد.

به گزارش ایسنا در این مراسم نمایندگان دستگاه‌های مختلف برنامه‌های خود را برای چهلمین سالروز شهادت شهید مطهری اعلام کردند.

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet