هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظم زاده در تذکر شفاهی؛

خسارت سیل 95 به کشاورزان دهلرانی پرداخت نشده است

سرویس صحن
نماینده مردم دهلران،آبدانان و دره شهر در مجلس از عدم پرداخت خسارت سیل، سال 95 به کشاورزان دهلرانی انتقاد کرد.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 14:01
خسارت سیل 95 به کشاورزان دهلرانی پرداخت نشده است نماینده مردم دهلران،آبدانان و دره شهر در مجلس از عدم پرداخت خسارت سیل، سال 95 به کشاورزان دهلرانی انتقاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103437711443.jpg خسارت,سیل,95,به,کشاورزان,دهلرانی,پرداخت,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شادمهر کاظم زاده در نشست علنی امروز (یکشنبه 25 فروردین) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با اشاره به نبود پزشک قانونی در دره شهر و آبدانان گفت: این امر باعث شده هنگام فوت عزیزان، مصیبت برای مردم دوچندان شود، لذا مسئولان امر نسبت به حل و فصل این مسئله اقدام کنند.

نماینده مردم دهلران و دره شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم آبگیری سد سیمره در تراز کامل افزود: این آبگیری از ورود ناگهانی میلیاردها مترمکعب به پایین دست و سد کرخه  و دشت خوزستان جلوگیری خواهد کرد.

وی با اشاره به تخریب 350 ایستگاه پمپاژ کشاورزی، ساختمان های مسکونی و زمین های کشاورزی در پایین دست سد سمیره از وزارت جهاد کشاورزی و نیرو خواست هر چه سریعتر در ارزیابی و برآورد خسارت و جبران آن به مردم آسیب دیده اقدام کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: قول های مسئولان کشاورزی در پرداخت آسیب وارده در سیل فروردین 95 به کشاورزان شهرستان دهلران عملیاتی نشده است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000