هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طباطبایی نژاد خبر داد:

ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به موضوع توقف اکران «رحمان 1400»

سرویس فرهنگی
عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رفتار نامتعارف در توقف اکران فیلم سینمایی «رحمان 1400» پس از یک ماه اکران این فیلم سینمایی، از ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به این موضوع خبر داد.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 15:13
ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به موضوع توقف اکران «رحمان 1400» عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به رفتار نامتعارف در توقف اکران فیلم سینمایی «رحمان 1400» پس از یک ماه اکران این فیلم سینمایی، از ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به این موضوع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904105466820723.jpg ورود,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,به,موضوع,توقف,اکران,«رحمان,1400» Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره توقف اکران فیلم سینمایی «رحمان 1400» آن هم پس از گذشت یک ماه از اکران این فیلم سینمایی، عنوان کرد: در حال حاضر این سئوال مطرح است  که چطور سازمان سینمایی پس از یک ماه متوجه شده که نسخه نمایش‌داده شده با نسخه ایی که دارای مجوز است، مغایرت دارد و امروز نسبت به آن واکنش نشان داده است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا توقف اکران هر فیلمی هزینه‌هایی برای سینمای ایران به دنبال دارد، افزود: معاونت نظارت و ارزش‌یابی سازمان سینمایی باید درباره اتفاق رخ داده پاسخگو باشد.

وی با یادآوری اینکه توضیحی درباره اینکه توقیف اکران فیلم سینمایی «رحمان 1400» دائم یا موقتی است، ارائه نشده است؛ گفت: کمیسیون فرهنگی و کمیته فرهنگ، هنر و رسانه به این موضوع  ورود خواهد کرد و ابعاد آن را مورد بررسی قرار خواهد داد.

رحمان 1400

 

طباطبایی نژاد با بیان اینکه توقف اکران یک فیلم خسارتی به سالن‌های سینما نیز وارد خواهد کرد، گفت: توقف در اکران و اکران مجدد یک فیلم قطعا موجب بالا رفتن حساسیت‌ها نسبت به فیلم مذکور و حتی افزایش فروش آن می‌شود درحالیکه برخوردها در این حوزه باید قاطع و بازدارنده باشد نه اینکه رفتار ناظر خود دارای ابهامات و سئوالاتی باشد.

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: متأسفانه اخبار و پیامدهای سیل موجب شده که نمایندگان مجلس تمرکز و وقت اصلی خود را به این موضوع معطوف کنند ولی این موضوع قطعا باید مورد پیگیری قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000