هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی در گفت و گو با خانه ملت مطرح کرد:

تصویب لوایح اف.ای.تی.اف باعث فشار بیشتر بیگانگان به ایران خواهد شد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: معتقدم که در این شرایط کنونی نبایستی به دنبال به تصویب رساندن این کنوانسیون ها باشیم؛ چرا که پیوستن به این معاهدات باعث خواهد شد که فشار بیگانگان به کشورمان بیشتر شود و بهانه های دیگری را بوجود خواهند آورد.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 15:10
تصویب لوایح اف.ای.تی.اف باعث فشار بیشتر بیگانگان به ایران خواهد شد عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: معتقدم که در این شرایط کنونی نبایستی به دنبال به تصویب رساندن این کنوانسیون ها باشیم؛ چرا که پیوستن به این معاهدات باعث خواهد شد که فشار بیگانگان به کشورمان بیشتر شود و بهانه های دیگری را بوجود خواهند آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100865978440.jpg تصویب,لوایح,اف.ای.تی.اف,باعث,فشار,بیشتر,بیگانگان,به,ایران,خواهد,شد Icana

محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پرسش به پاسخی مبنی بر اینکه با توجه به تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ احتمال این وجود دارد که لوایح بلاتکلیف در مجمع تشخیص به تویب برسند،اشاره کرد و گفت: بنده از مخالفان تصویب لوایح اف ای تی اف بودم چرا که از سیاست ها و استراتژی پلید آمریکایی ها شناخت کافی را داشتیم.

آمریکایی ها به دنبال محدود کردن ایران هستند

وی افزود: آمریکایی ها در طول این 40 سال گذشته دیدگاه، استراتژی و هدف های دارز مدت خود را به اثبات رسانده اند، شاید در کوتاه مدت یک مانورهایی را بدهند اما عمده سیاست های بلند مدت آنها در قبال جمهوری اسلامی این است که کشورمان را محدود کنند..

نماینده مردم تبریز تصریح کرد: آمریکایی ها با ایجاد تحریم ها به دنبال تحت فشارقرار دادن ایران هستند تا به اهداف اصلی خود که همان تغییر نظام ایران است، دست پیدا کنند و از آرزوهای دیرینه آمریکا سقوط جمهوری اسلامی است که قطعا آن را به گور خواهند برد.

آمریکایی ها با آرمانهای انقلاب مشکل دارند

عضو فراکسیون ولایی مجلس تاکید کرد: برخی از افراد داخل کشورمی گفتند که اگر این لوایح چهارگانه به تصویب برسند،با نرمش آمریکایی ها روبه رو خواهیم شد و لذا باید گفت که اینگونه نخواهد بود چرا که اگر لوایح اف ای تی اف به تصویب برسند آمریکایی ها به دنبال بهانه های دیگری خواهند بود چرا که اینها با آرمانهای انقلاب اسلامی ایران مشکل دارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم به تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ اشاره و اظهار کرد: تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ نشان داده است که اینها به هیچ چیزی پایبند نیستند اما ایران حداقل در به تصویب رساندن لوایح چهارگانه که از سوی مجلس به تصویب رسیدند و در حال طی کردن مراحل بعدی بودند نشان داد که پایبند به عهد خود است.

در حال حاضر نباید به دنبال به تصویب رساندن لوایح اف ای تی اف باشیم

سعیدی افزود: معتقدم که در این شرایط کنونی نبایستی به دنبال به تصویب رساندن این کنوانسیون ها باشیم؛ چرا که پیوستن به این معاهدات باعث خواهد شد که فشار بیگانگان به کشورمان بیشتر شود و بهانه های دیگری را بوجود خواهند آورد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000