هدر موبایل
1398/01/26 11:50:28
سرویس فرهنگی
صباغیان:

رواج پایان‌نامه‌های اجاره‌ای/ وزیر علوم چه اقدامی در این رابطه انجام داده است؟

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: متاسفانه خرید و فروش پایان نامه به راحتی صورت می گیرد و وزیر علوم باید در این رابطه پاسخگو باشد.
رواج پایان‌نامه‌های اجاره‌ای/ وزیر علوم چه اقدامی در این رابطه انجام داده است؟ عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: متاسفانه خرید و فروش پایان نامه به راحتی صورت می گیرد و وزیر علوم باید در این رابطه پاسخگو باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108340209344.jpg رواج,پایان‌نامه‌های,اجاره‌ای/,وزیر,علوم,چه,اقدامی,در,این,رابطه,انجام,داده,است؟ Icana

محمدرضا صباغیان بافقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سوال خود از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفته است، گفت: سوال من از وزیر علوم در خصوص پایان نامه فروشی است؛ متاسفانه کسی به پایان نامه که یک کار علمی است، توجهی نمی‌کند بلکه برای رفع مسئولیت و رفع تکلیف این کار را انجام می‌دهند.

وزیر علوم چه برنامه‌ای برای برخورد با پایان نامه فروشی دارد و چه کاری تاکنون در این رابطه انجام داده؟

خرید و فروش پایان نامه بسیار راحت صورت می‌گیرد

نماینده مردم مهریز و بافق در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سوال بنده از وزیر علوم این بوده که چرا پایان‌نامه‌ها اجاره‌ای شده و خرید و فروش آن بسیار راحت صورت می‌گیرد. این سوال بنده در کمیسیون نیز مطرح و قانونی شد و در دستور کار صحن قرار گرفته و در نوبت است تا در صحن علنی مجلس پرسیده و بررسی شود.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از وزیر علوم می‌پرسم که چه برنامه‌ای برای برخورد با پایان‌نامه فروشی دارد و چه کاری تاکنون در این رابطه انجام داده و در آینده می‌خواهد چه اقداماتی در این زمینه انجام دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet