خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1388/07/12 13:31:00
سرویس کمیسیون ها
فقیه با اشاره به مصوبه امروز مجلس

روند فرزند خواندگی تسهیل شد

**رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست روند فرزند خواندگی تسهیل می‌شود.

به گزارش خانه ملت، ابوالحسن فقیه در گفتگو با خبرنگاران پارلمانی اظهار داشت: روح لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست بر مدار تسهیل کردن شرایط فرزندخواندگی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت به تصویب رسیدن لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست منافع خانواده‌ها و کودکانی که محروم از تعمت خانواده هستند تامین می‌شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس با توجه به مشکلاتی که قانون قبلی در خصوص سرپرستی کودکان داشت با نظر خوب و کارشناسی 13 ماده را به تصویب رساند که مواد مصوب اکثر آن مدنظر ما بوده است.

وی در پاسخ به این پرسش که نظر شما در خصوص بخشی از موادی از لایحه به تصویب نرسیده چیست گفت: همه بندها به تصویب رسیده، آن بندی که تصویب نشده هم با تغییری که در خصوص سن بود سرانجام به تصویب رسید.

فقیه در خصوص قرار گرفتن نامش در میان گزینه‌های مورد نظر برای وزارت رفاه و تامین اجتماعی گفت: نام بردن بنده گمانه زنی شما (مطبوعاتی‌ها و رسانه‌ای‌ها) بوده است.

رئیس سازمان بهزیستی در پاسخ به این سوال که در مجلس هفتم ایراداتی به وضعیت سربازی و سابقه جبهه شما داشت گفت: خیر مشکلی نداشتم.

وی در جواب این موضوع که آیا سابقه جبهه شما با سال تولدتان که 1352 است منافاتی ندارد گفت: خیر چنانچه دارای مشکلاتی بود الان رئیس سازمان بهزیستی کشور نبود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet