هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی در تشریح دستورکار کمیسیون امور داخلی کشور:

خسارات سیل در پلدختر و توابع 5 هزار میلیارد تومان برآورد شده است

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: برقراری ارتباط با روستاها، استمهال وام و رایگان شدن آب، برق و گاز از خواسته‌های مردم سیل زده است.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 17:32
خسارات سیل در پلدختر و توابع 5 هزار میلیارد تومان برآورد شده است سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: برقراری ارتباط با روستاها، استمهال وام و رایگان شدن آب، برق و گاز از خواسته‌های مردم سیل زده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201904109284830686.jpg خسارات,سیل,در,پلدختر,و,توابع,5,هزار,میلیارد,تومان,برآورد,شده,است Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستورکار جلسه عصر امروز(یکشنبه، 25 فروردین ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه سیدحمیدرضا کاظمی نمایندگان مردم پلدختر در مجلس به ارائه گزارشی از وضعیت سیل شهرستان خود و توابع آن پرداخت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس این گزارش لازم است برای بیش از 10 روستا جانمایی جدید صورت گیرد و راه های ارتباطی 40 روستا نیز قطع شده و اکثر اهالی منازل مسکونی خود را از دست داده اند.

وی در ادامه با بیان اینکه تا کنون میزان خسارات سیل در پلدختر 5 هزار میلیارد تومان برآورد شده است، عنوان کرد: نماینده مردم منطقه در مجلس درخواست برای برقراری ارتباط با روستاها، استمهال وام و رایگان کردن آب، برق و گاز را داشت.

سلیمی همچنین به دستورکار بعدی کمیسیون اشاره و بیان کرد: طرح استفساریه تبصره 4 ماده 80 قانون انتخابات شوراهای اسلامی در جلسه بررسی شد که درباره شرایط خاص نوع خدمت شهردار را اعلام می کند است و سوال شده بود آیا نیاز به طرح در هیأت تطبیق مصوبات قانون موضوع ماده 90 وجود دارد که پاسخ آن خیر ذکر شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین اصلاح موادی از قانون تخلفات اداری در دست کمیسیون اجتماعی بود که ماده 4 آن به کمیسیون امور داخلی به عنوان کمیسیون فرعی ارجاع شد که قرار است هفته آتی در کارگروه مربوطه بررسی شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000