هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کمالی پور با یادآوری دیدار امروز اعضای کمیسیون قضایی با رئیس دستگاه قضا خبر داد:

به زودی؛ حضور حجت الاسلام رئیسی در مجلس و کمیسیون قضایی

سرویس اجتماعی
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از دیدار اعضای امروز این کمیسیون با رئیس دستگاه قضا خبر داد و گفت: طرح ها و لوایح بلاتکلیف در قوه قضائیه تعیین تکلیف می شوند.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 18:07
به زودی؛ حضور حجت الاسلام رئیسی در مجلس و کمیسیون قضایی نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از دیدار اعضای امروز این کمیسیون با رئیس دستگاه قضا خبر داد و گفت: طرح ها و لوایح بلاتکلیف در قوه قضائیه تعیین تکلیف می شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904109597097575.jpg به,زودی؛,حضور,حجت,الاسلام,رئیسی,در,مجلس,و,کمیسیون,قضایی Icana

یحیی کمالی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز (یک شنبه، 25 فروردین ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز اعضای کمیسیون با حجت الاسلام رئیسی، رئیس دستگاه قضا دیدار و گفت و گو کردند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: در ابتدا رئیس کمیسیون اعضای کمیسیون را معرفی کرد و نمایندگان به بررسی چالش ها و مشکلات قوه قضائیه پرداختند.

وی ادامه داد: مبارزه با فساد، شفاف سازی در قوه قضائیه، جلوگیری از اطاله دادرسی، نظارت بر دستگاه قضا، مشکلات جذب گزینش قضات و شوراهای حل اختلاف و چگونگی رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی از جمله مواردی بود که توسط اعضای کمیسیون مطرح شد.

تاکید رئیس دستگاه قضا بر ضرورت تعامل مناسب میان قوه قضائیه و مجلس

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه بر ضرورت تعامل مناسب میان این دستگاه  با مجلس تاکید کردند، گفت: ایشان از حضور در مجلس و کمیسیون قضایی و حقوقی برای استحکام تعامل میان مجلس و قوه قضائیه استقبال کردند و به زودی این حضور انجام می شود.

کمالی پور یادآور شد: همچنین مقرر شد طرح ها و لوایحی که در قوه قضائیه بلاتکلیف مانده مانند آیین نامه های مرتبط با قانون آیین دادرسی کیفری هر چه سریع تر تعیین تکلیف و به مجلس ارسال شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000