هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حضرت پور با اشاره به دیدار اعضای کمیسیون قضایی با رئیس دستگاه قضا خبر داد:

تاکید حجت‌الاسلام رئیسی بر ضرورت تعامل مناسب میان مجلس و دستگاه قضا

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه به زودی رئیس دستگاه قضا در این کمیسیون و مجلس حضور می یابد، گفت: حجت الاسلام رئیسی در دیدار امروز با اعضای کمیسیون بر ضرورت تعامل مناسب میان مجلس و دستگاه قضا تاکید کردند.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 18:19
تاکید حجت‌الاسلام رئیسی بر ضرورت تعامل مناسب میان مجلس و دستگاه قضا عضو کمیسیون قضایی مجلس با بیان اینکه به زودی رئیس دستگاه قضا در این کمیسیون و مجلس حضور می یابد، گفت: حجت الاسلام رئیسی در دیدار امروز با اعضای کمیسیون بر ضرورت تعامل مناسب میان مجلس و دستگاه قضا تاکید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606107343508936.jpg تاکید,حجت‌الاسلام,رئیسی,بر,ضرورت,تعامل,مناسب,میان,مجلس,و,دستگاه,قضا Icana

روح الله حضرت پور طلاتپه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز (یک شنبه، 25 فروردین ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، گفت: اعضای کمیسیون امروز با حجت الاسلام رئیسی، رئیس دستگاه قضا دیدار و گفت و گو کردند و این نشست دو ساعت طول کشید.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، افزود: اعضای کمیسیون هر کدام نظرات و مشکلات دستگاه قضا را مطرح کردند.

به زودی حضور رئیس دستگاه قضا در صحن علنی

وی با یادآوری اینکه حجت الاسلام رئیسی در نشست امروز بر لزوم تعامل مناسب میان قوه قضائیه و مجلس تاکید کردند، گفت: ایشان قول دادند به زودی در صحن علنی مجلس و کمیسیون قضایی حضور یابند.

تاکید نمایندگان بر اطلاع رسانی مناسب دستگاه قضا برای مبارزه با فساد

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: نمایندگان خواستار اطلاع رسانی مناسب دستگاه قضا برای مبارزه با فساد شدند تا مردم در جریان برخورد با مفسدان و رانت خواران قرار گیرند.

یک سوم جمعیت کشور درگیر پرونده های قضایی هستند

حضرت طلاتپه یادآور شد: همچنین در مورد مشکلات شوراهای حل اختلاف، بلاتکلیفی استخدامی های سال 96،  نحوه گزینش نیروها،  جلوگیری از اطاله دادرسی و رسیدگی سریع تر به پرونده های قضایی نیز بحث و گفت وگو شد در این رابطه 15 میلیون پرونده در دستگاه قضا در حال پیگیری است و به گونه ای یک سوم جمعیت کشور درگیر پرونده های قضایی هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000