هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی خبرداد

تهیه گزارش نقض حقوق بشر در آمریکا در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تهیه گزارشی از عملکرد حقوق بشر آمریکا توسط این کمیسیون خبر داد
سه‌شنبه 27 فروردین 1398 ساعت 03:00
تهیه گزارش نقض حقوق بشر در آمریکا در کمیسیون امنیت ملی مجلس عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تهیه گزارشی از عملکرد حقوق بشر آمریکا توسط این کمیسیون خبر داد https://cdn.icana.ir/d/019/201902109028684165.jpg تهیه,گزارش,نقض,حقوق,بشر,در,آمریکا,در,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تهیه گزارشی از عملکرد حقوق بشر آمریکا توسط این کمیسیون خبر داد و گفت: گزارش جامعی از نقض حقوق بشر در آمریکا تهیه شده که این گزارش جهت قرائت در صحن مجلس تقدیم هیات رییسه مجلس شد.

افزود:در جلسه امروز گزارش جامعی که از نقض حقوق بشر در آمریکا تهیه شده است در دستور کار این کمیسیون قرارگرفت که بنا شد این گزارش به هیات رییسه جهت قرائت در صحن مجلس ارایه شود.

وی یادآور شد: آمریکایی ها به طور مستمر و روزانه در اقصی نقاط دنیا و حتی در کشور خودشان مشغول به نقض حقوق بشر هستند و رفتارهای خصمانه آنها در نقض حقوق بشر مشهود است و شواهد و مدارک زیادی وجود دارد که نمونه بارز آن تحریم حساب های هلال احمر و جلوگیری از کمک های بشردوستانه سازمان های مردم نهاد کشورهای دیگر در کمک به حادثه سیل زدگان کشورمان بود که این اقدام علیه بشریت است و نقض آشکار حقوق بشر محسوب می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در ادامه جلسه امروز طرح دوفوریتی اقدام متقابل با آمریکا مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در پی تشکیل کمیته ای از طرف این کمیسیون برای بررسی طرح اقدام متقابل آمریکا ، این کمیته امروز صبح با حضور دستگاه های مختلف جلسه تشکیل داد. همه طرح ها و پیشنهادات و نظرات هم دستگاه ها و هم پیشنهادات رسیده از طرف نمایندگان مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا طرح در 12 ماده به تصویب کمیته رسید.

به گزارش ایرنا نقوی حسینی ادامه داد: بعدازظهر طرح مصوب کمیته به صحن کمیسیون آمد و کمیسیون هم با اصلاحاتی در آن طرح را به تصویب رساند و گزارش نهایی کمیسیون تهیه و تقدیم هیات رییسه شد که به احتمال زیاد در دستور اول فردای مجلس قرار بگیرد.

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000