هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوبخت تشریح کرد:

۸۹ درصد از درآمدهای مالیاتی سال قبل محقق شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که ۹۸ درصد منابع حاصل از فروش نفت و میعانات گازی در بودجه ۹۷ محقق شده است.
یکشنبه 25 فروردین 1398 ساعت 23:00
۸۹ درصد از درآمدهای مالیاتی سال قبل محقق شده است رییس سازمان برنامه و بودجه گفت که ۹۸ درصد منابع حاصل از فروش نفت و میعانات گازی در بودجه ۹۷ محقق شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108372394475.jpg ۸۹,درصد,از,درآمدهای,مالیاتی,سال,قبل,محقق,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در جلسه عصر امروز (یکشنبه) کمیسیون برنامه و بودجه مجلس که با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه و رئیس دیوان محاسبات برگزار شد، محمدباقر نوبخت به تشریح عملکرد بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور پرداخت.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در این نشست گفت: از ۳۸۵ هزار میلیارد تومان جمع منابع و‌ مصارف کل کشور، جمعا با لحاظ کردن ۳۵۲هزار میلیارد تومان منابع عمومی دولت و ۳۳ هزارمیلیاردتومان مربوط به بند و تبصره ۵ (تهاتر و اوراق)، صددرصد منابع حاصل شده است، اما با صرفنظر کردن از منابع مربوط به بند و تبصره ۵، منابع عمومی دولت ۹۱ درصد محقق شده و در بخش درآمدها ۸۵ درصد تحقق درآمد داشته‌ایم. اعتبارات تملک دارایی (عمرانی) نیز از مجموع ۶۲ هزار میلیارد تومان، ۸۰ درصد اختصاص یافت.

 به گزارش ایسنا وی افزود: از درآمدهای مالیاتی به مبلغ ۱۰۷ هزار میلیارد تومان، ۸۹ درصد محقق شده است. همچنین ۱۰۱ هزار میلیارد تومان منابع حاصل از فروش نفت و میعانات گازی پیش بینی شده بود که ۹۸ درصد آن محقق شده است.

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000