هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

انتقاد سلیمانی از عدم احداث ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه/ 2 انتظار مهم از وزارت راه و شهرسازی در سال 98

سرویس سیاسی
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: ایستگاه‌های راه آهن کرمانشاه احداث نشده و این گلایه مردم را به وزیر راه نیز منعکس کرده‌ام و انتظار دارم با سرعت این خواسته مردم اجرائی شود.
دوشنبه 26 فروردین 1398 ساعت 10:28
انتقاد سلیمانی از عدم احداث ایستگاه‌های راه‌آهن کرمانشاه/ 2 انتظار مهم از وزارت راه و شهرسازی در سال 98 نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: ایستگاه‌های راه آهن کرمانشاه احداث نشده و این گلایه مردم را به وزیر راه نیز منعکس کرده‌ام و انتظار دارم با سرعت این خواسته مردم اجرائی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701100875571780.jpg انتقاد,سلیمانی,از,عدم,احداث,ایستگاه‌های,راه‌آهن,کرمانشاه/,2,انتظار,مهم,از,وزارت,راه,و,شهرسازی,در,سال,98 Icana

حسن سلیمانی نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مراحل ساخت راه آهن کرمانشاه ضمن انتقاد از عدم تامین زیربناهای مربوط به راه آهن غرب کشور، اظهار داشت: ایستگاه‌های این راه‌آهن هنوز راه اندازی نشده و زیر ساخت‌های لازم برای مسافرگیری را ندارد.

وی افزود: گلایه‌های مردم را برای وزیر راه و شهرسازی مطرح کردم، باید این ایستگاه‌ها احداث شده تا مشکلات مردم حل شود و در این امر باید با سرعت اقدام شود.

سلیمانی ادامه داد: در سال 97 مطلقا در بخش راه‌سازی از اقدامات وزارت راه و شهرسازی رضایتمندی ندارم زیرا آنچه که مورد انتظار بوده برای بهسازی راه‌ها انجام نشد و اکنون که سیل آمده اقدامات انجام شده قبلی را نیز از بین برده است.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال باید دو کار را مورد توجه قرار دهند، ابتدا اینکه تخصیص اعتبارات سال 97 در حوزه راه انجام شود سپس باید زیرساخت‌هایی که آب آن‌ها را تخریب کرده، دوباره بسازند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000